Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Wyjaśnienie do artykułu „Stowarzyszenie Leasingobiorców daje żółtą kartkę Toyota Leasing” z dnia 15 marca 2010 r.
Informujemy, że po publikacji artykułu otrzymaliśmy od firmy Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. informację, iż nieprawdziwymi są informacje, które cytowaliśmy za Stowarzyszeniem Leasingobiorców Fair Business

jakoby:

  • jeden z leasingobiorców Toyota Leasing Polska Sp z o.o. w Warszawie zwracając auto do autoryzowanego serwisu wskazanego przez leasingodawcę przyprowadził również klienta zainteresowanego zakupem samochodu za obliczoną wraz marżą przez serwis cenę ok. 60 000,00 zł,
  • koordynator Zespołu Windykacji w Toyota Leasing Polska Sp z o.o. w Warszawie p. Robert Gumny nie wyraził zgody na taką operację.

W związku z powyższym pragniemy przeprosić Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. w Warszawie za to, że otrzymane przez nas informacje nie zostały przed publikacją artykułu należycie zweryfikowane i przede wszystkim z nią skonsultowane.

Podkreślamy jednocześnie, iż zawarte w publikacji stwierdzenia dotyczące działań na szkodę leasingobiorców poprzez celowe zaniżanie ceny windykowanego przedmiotu leasingu, korupcji w postaci nieformalnego powiązania z firmami zajmującymi się handlem windykowanymi środkami trwałymi oraz wyprowadzenia windykowanych przedmiotów po jak najniższej cenie, niekompetencji, opieszałości i braku inicjatywy w zakresie „upłynnienia” miały charakter ogólny i nie były skierowane pod adresem Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. w Warszawie. Nie dysponujemy żadnymi informacjami świadczącymi o tym, że powyższe zjawiska występują w tej firmie.

Zespół www.fmleasing.pl

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl