Szkoda całkowita przedmiotu leasingu

Pod koniec 2009 roku opublikowaliśmy artykuł poświęcony ubezpieczeniom GAP. Wtedy była to nowość na naszym rynku i mało kto w ogóle wiedział czym jest takie ubezpieczenie, co ono daje i przed czym chroni. Dziś wielu przedsiębiorców nie tylko doskonale wie czym jest GAP, ale jednocześnie nie wyobraża sobie zawarcia umowy leasingu bez wykupienia tej dodatkowej i ważnej ochrony.

Artykuł ten właśnie zaktualizowaliśmy, a przy okazji znacznie go rozbudowaliśmy, robiąc z niego jednocześnie poradnik i źródło kompleksowej wiedzy o ubezpieczeniach GAP w kontekście leasingu.

W publikacji znajduje się nie tylko informacja o tym, czym jest GAP i jakie są jego rodzaje, ale także podajemy przegląd stawek i cen oraz nasze porady, na co należy zwracać uwagę przy wyborze tego ubezpieczenia. Opisujemy także praktyki zawyżania stawek GAP przez niektórych leasingodawców.

Sądzimy, że jest to wartościowa pozycja dla każdego leasingobiorcy rozważającego wykupienie polisy GAP i chcącego zrobić to na korzystnych dla siebie warunkach i po przystępnych kosztach.

Zapraszamy: Ubezpieczenie GAP w leasingu

 

Doceń i poleć nas

 

Foto: freedigitalphotos.net

Joomla SEF URLs by Artio

Wiadomości na żywo

15 gru
Megafuzja w leasingu? Na razie to tylko teoria, ale…
11 gru
Jak nie przepłacić za kontynuację ubezpieczenia w leasingu?
07 gru
RPP: Leasing nadal rekordowo tani, już 33 miesiąc z rzędu
07 gru
Europa i Niemcy rosną najszybciej od 10 lat, a Polska nie...
29 lis
Yanosik - sposób na uniknięcie mandatów i nie tylko
To i więcej na żywo na
FmLeasing.pl/LIVE

Portal FmLeasing.pl