Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

W dniach 11-12.10.2012 miał miejsce jeden z najważniejszych eventów branżowych - organizowana przez Leaseurope w Cannes 2012 Annual Convention of the European Leasing & Automotive Rental Industry. Spotkanie profesjonalistów w branży leasingowej zeszło się z obchodami jubileuszu 40-lecia Leaseurope.

Wśród ponad 400 uczestników, którzy przyjechali na tę wyjątkową okazję z całej Europy, nie mogło zabraknąć reprezentujących ZPL Przewodniczącego Komitetu Wykonawczego Arkadiusza Etryka, Wiceprzewodniczącego Komietu Wykonawczego Mieczysława Woźniaka oraz Dyrektora Generalnego Andrzeja Sugajskiego. Wzięli oni aktywny udział zarówno w Walnym Zebraniu Członków Leaseurope, jak również w konwencji.

Annual Convention of the European Leasing & Automotive Rental Industry to jedyne wydarzenie organizowane przez branzę dla branży na poziomie europejskim - z właściwą równowagą pomiędzy potężnym zastrzykiem treści a możliwością nawiązania kontaktu z liderami branży z całej Europy. Tegoroczna odsłona eventu obfitowała w wiedzę, dając zarówno właściwą perpektywę na ostatnie wydarzenia w świecie leasingu, jak i na najbliższą przyszłość leasingu w Europie.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl