Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

O mnie

Jarosław Król

Rola jaką pełnię w FmLeasing.pl, do którego dołączyłem w styczniu 2010 roku jest wielowymiarowa. Łączę dzięki temu swoje wykształcenie, zdobyte doświadczenie oraz zainteresowania. Początkowo odpowiedzialny byłem za rozwój społecznościowej części serwisu i obsługę IT. Z czasem rozszerzyłem swoją działalność o analizę rynku leasingowego oraz stałem się autorem publikacji ukazujących się na FmLeasing.pl. Odpowiadam za wprowadzanie nowych rozwiązań, których głównym celem jest poprawianie funkcjonalności serwisu, m.in. w zakresie UX – czyli ułatwień dla naszych użytkowników.

Cieszę się, że mogę uczestniczyć w projekcie, który pomaga tak wielu przedsiębiorcom, czego sygnały i pozytywne opinie otrzymuję niemal każdego dnia.

Więcej o działalności FmLeasing.pl można przeczytać w zakładce: o nas

Kontakt

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdziesz mnie

Forum leasingu: Profil na forum
Twitter: Profil na twitterze
Wykop: Profil na Wykopie

Lista artykułów

Lista ważniejszych artykułów na FmLeasing.pl autorstwa i współautorstwa Jarosława Króla:

i wiele innych...

O mnie

Michał Krupiński

Od 2009 jestem wydawcą i współzałożycielem serwisu FmLeasing.pl. Swoją przygodę z branżą zaczynałem blisko 20 lat temu, będąc jeszcze studentem. Mój pracodawca postawił wówczas przede mną zadanie zaistnienia firmy w… Internecie. Brzmi to dziś co najmniej dziwnie, ale w tamtym czasie byliśmy jednym z pierwszych leasingodawców, który udostępnił swoją witrynę i prowadził z klientami komunikację online.

Dla mnie był to poligon doświadczalny – dość szybko poznałem bolączki tej branży. Z jednej strony niska świadomość klientów, nie tylko potencjalnych, ale także tych korzystających z leasingu. Z drugiej firmy leasingowe, które – nie ma co kryć – często wykorzystywały niewiedzę przedsiębiorców, sprzedając im drogi i przede wszystkim niepartnerski produkt.

Te doświadczenia oraz chęć stworzenia własnego projektu spowodowała, że zdecydowałem się współtworzyć serwis internetowy tanileasing.pl

Wygląd tanileasing.pl

Serwis tanileasing.pl

Byliśmy w zasadzie pierwszym miejscem w polskim Internecie, które dawało przedsiębiorcom realne doradztwo i wsparcie w zakresie wyboru leasingodawcy. Dla mnie były to kolejne lata zbierania wiedzy, poznawania osób z branży, obserwowania jak zmienia się polski leasing – staje się coraz bardziej profesjonalny i cywilizowany, a my mogliśmy mieć w tym swój udział.

Kiedy nadeszły czasy web 2.0 i większej aktywności społeczności internetowej, uznałem, że czas wykonać kolejny krok. Tak zrodził się pomysł stworzenia forum leasingowego, a następnie funkcjonującego przy nim serwisu informacyjno-doradczego, który jednocześnie ma pełną niezależność. Udało się to osiągnąć poprzez FmLeasing.pl.

Staram się także „pojawiać” poza FmLeasing.pl – w stopniu, w jakim pozwala mi czas – biorąc udział w sympozjach branżowych, udzielając się w mediach społecznościowych oraz tradycyjnych.

Michał Krupiński w prasie

Michał Krupiński, wydawca FmLeasing.pl w prasie

Michał Krupiński w TOK FM

Posłuchaj Michała Krupińskiego w audycji TOK FM

Więcej o działalności FmLeasing.pl można przeczytać w zakładce: o nas

Kontakt

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdziesz mnie

Forum leasingu: Profil na forum
Twitter: Profil na twitterze
LinkedIn: Profil na LinkedIn

Lista artykułów

Lista ważniejszych artykułów na FmLeasing.pl autorstwa i współautorstwa Michała Krupińskiego:

i wiele innych...

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Porównywarka leasingowa - Portal FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od ponad 14 lat największy w Polsce portal poświęcony leasingowi. Ułatwiamy leasingobiorcom sprawny wybór dobrego jakościowo finansowania u najlepiej ocenianych bankowych leasingodawców oraz pomagamy ograniczać koszty związane z leasingiem i towarzyszącymi mu usługami, przede wszystkim ubezpieczeniami. Udzielamy naszym użytkownikom wsparcia także w trakcie leasingu, dlatego tak chętnie do nas wracają. Sprawdź, dlaczego warto korzystać z FmLeasing.pl…

Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Sprawnie uzyskaj tańszy leasing u najlepiej ocenianych leasingodawców

Wyszukiwarka Leasingu

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Ubezpieczenia

Oszczędzaj na ubezpieczeniach w leasingu i nie tylko w leasingu

Kup dobre ubezpieczenie GAP taniej

Nie przepłacaj za kontynuację AC/OC

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt - wszystko w jednym miejscu

Linki do stron z ofertą poleasingową

Baza ogłoszeń poleasingowych

Nowe samochody osobowe stojące w rzędzie na placu dealerskim, zabezpieczone do transportu

Wyszukiwarka Wynajmu

Uzyskaj oferty wynajmu długoterminowego samochodów osobowych

Wyszukiwarka Wynajmu

Fragment białego kalkulatora z siwymi przyciskami i jednym niebieskim przyciskiem z wizerunkiem samochodu

Kalkulator leasingowy

Zapoznaj się on-line z aktualnym kosztem leasingu oferowanego przez bankowych leasingodawców

Kalkulator leasingu

Kilka osób stojących w kółku wsparcia, pokazujących rękami znak O'K

Wsparcie

Otrzymaj odpowiedź na praktycznie każde pytanie dotyczące leasingu

Poradnik leasingowy

Forum leasingobiorców

Ikona komentarza na forumJeden z najlepszych portali dotyczących leasingu. Fachowe doradztwo, szybka bezpłatna wyszukiwarka kilkunastu ofert leasingu, pomoc w analizie oferty. Ciekawe artykuły dotyczące problemów leasingobiorców. Korzystam od paru lat i jeszcze się nie zawiodłem, a przy okazji znalazłem rzetelnych leasingodawców, o których wcześniej nie miałem nawet pojęcia, że istnieją. Przeczytaj inne opinie...

Pięć gwiazdek w Google od klientów FmLeasing.pl


FmLeasing to skuteczna porównywarka leasingowa, która pozwala na sprawne odnalezienie pasujących ofert, spersonalizowanych pod Twoje potrzeby. Porównywarka leasingu to także forum-leasing w postaci poradnika leasingowego dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Znajdziesz tu całą masę ciekawych artykułów i tekstów, które pozwolą Ci rozwiać wątpliwości na tematy związane z leasingiem, a także pomogą w poszerzeniu wiedzy.

Dlaczego warto odwiedzić nasz portal informacyjny dotyczący leasingu?

Od 2009 roku ułatwiamy Ci korzystanie z leasingu, będąc jedynym tego typu portalem informacyjnym na temat leasingu w Polsce. Nasza porównywarka leasingowa to odpowiedź na potrzeby użytkowników, którzy chcą świadomie podejmować decyzje związanie z wynajmem, ubezpieczeniem czy kupnem poleasingowych pojazdów. W odróżnieniu od pośredników finansowych nie namawiamy do wyboru naszej oferty, za to dajemy dostęp do wielu konkretnych rozwiązań, dzięki którym porównanie leasingu będzie łatwiejsze i przejrzyste. Wśród nich znajdują się takie usługi jak m.in.:

Proponujemy również najkorzystniejsze oferty poleasingowe dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości. Pomożemy Ci także znaleźć korzystną ofertę ubezpieczenia GAP, dzięki dostępnemu na stronie FmLeasing kalkulatorowi GAP online. Dzięki temu świadomie zabezpieczysz się przed stratami finansowymi. 

Portal informacyjny o leasingu FmLeasing

W FmLeasing codziennie monitorujemy działalność praktycznie każdej liczącej się w Polsce firmy leasingowej – znamy oferty leasingu, warunki proponowane w umowach oraz stosowane dobre i złe praktyki w relacjach z klientami. Jako portal informacyjny na temat leasingu doskonale wiemy, co w leasingowej trawie piszczy i tę wiedzę wykorzystujemy, aby pomóc Ci w dotarciu do najlepszych opcji finansowania. Zainteresowała Cię ta oferta? Skorzystaj z porównywarki leasingu już dziś!

Portal FmLeasing.pl