Dokumenty spięte klipsami

Oferty Leasingowe

Szczegóły oferty polskich firm leasingowych. Warunki, procedury, wymagane dokumenty.

Laptop używany do wyszukiwania

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od wielu leasingodawców (bez pośredników).

Samochody w salonie

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Wszystko w jednym miejscu: aukcje i sprzedaż.

O mnie

Jarosław Król

Rola jaką pełnię w FmLeasing.pl, do którego dołączyłem w styczniu 2010 roku jest wielowymiarowa. Łączę dzięki temu swoje wykształcenie, zdobyte doświadczenie oraz zainteresowania. Początkowo odpowiedzialny byłem za rozwój społecznościowej części serwisu i obsługę IT. Z czasem rozszerzyłem swoją działalność o analizę rynku leasingowego oraz stałem się autorem publikacji ukazujących się na FmLeasing.pl. Odpowiadam za wprowadzanie nowych rozwiązań, których głównym celem jest poprawianie funkcjonalności serwisu, m.in. w zakresie UX – czyli ułatwień dla naszych użytkowników.

Cieszę się, że mogę uczestniczyć w projekcie, który pomaga tak wielu przedsiębiorcom, czego sygnały i pozytywne opinie otrzymuję niemal każdego dnia.

Więcej o działalności FmLeasing.pl można przeczytać w zakładce: o nas

Kontakt

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdziesz mnie

Forum leasingu: Profil na forum
Twitter: Profil na twitterze
Wykop: Profil na Wykopie

Lista artykułów

Lista ważniejszych artykułów na FmLeasing.pl autorstwa i współautorstwa Jarosława Króla:

i wiele innych...

O mnie

Michał Krupiński

Od 2009 jestem wydawcą i współzałożycielem serwisu FmLeasing.pl. Swoją przygodę z branżą zaczynałem blisko 20 lat temu, będąc jeszcze studentem. Mój pracodawca postawił wówczas przede mną zadanie zaistnienia firmy w… Internecie. Brzmi to dziś co najmniej dziwnie, ale w tamtym czasie byliśmy jednym z pierwszych leasingodawców, który udostępnił swoją witrynę i prowadził z klientami komunikację online.

Dla mnie był to poligon doświadczalny – dość szybko poznałem bolączki tej branży. Z jednej strony niska świadomość klientów, nie tylko potencjalnych, ale także tych korzystających z leasingu. Z drugiej firmy leasingowe, które – nie ma co kryć – często wykorzystywały niewiedzę przedsiębiorców, sprzedając im drogi i przede wszystkim niepartnerski produkt.

Te doświadczenia oraz chęć stworzenia własnego projektu spowodowała, że zdecydowałem się współtworzyć serwis internetowy tanileasing.pl

Wygląd tanileasing.pl

Serwis tanileasing.pl

Byliśmy w zasadzie pierwszym miejscem w polskim Internecie, które dawało przedsiębiorcom realne doradztwo i wsparcie w zakresie wyboru leasingodawcy. Dla mnie były to kolejne lata zbierania wiedzy, poznawania osób z branży, obserwowania jak zmienia się polski leasing – staje się coraz bardziej profesjonalny i cywilizowany, a my mogliśmy mieć w tym swój udział.

Kiedy nadeszły czasy web 2.0 i większej aktywności społeczności internetowej, uznałem, że czas wykonać kolejny krok. Tak zrodził się pomysł stworzenia forum leasingowego, a następnie funkcjonującego przy nim serwisu informacyjno-doradczego, który jednocześnie ma pełną niezależność. Udało się to osiągnąć poprzez FmLeasing.pl.

Staram się także „pojawiać” poza FmLeasing.pl – w stopniu, w jakim pozwala mi czas – biorąc udział w sympozjach branżowych, udzielając się w mediach społecznościowych oraz tradycyjnych.

Michał Krupiński w prasie

Michał Krupiński, wydawca FmLeasing.pl w prasie

Więcej o działalności FmLeasing.pl można przeczytać w zakładce: o nas

Kontakt

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdziesz mnie

Forum leasingu: Profil na forum
Twitter: Profil na twitterze
LinkedIn: Profil na LinkedIn

Lista artykułów

Lista ważniejszych artykułów na FmLeasing.pl autorstwa i współautorstwa Michała Krupińskiego:

i wiele innych...

Pierwszy raz na FmLeasing.pl?
Sprawdź dlaczego jesteśmy wyjątkowi i w czym możemy Ci pomóc.
Dowiedz się więcej...

Portal FmLeasing.pl


FmLeasing.pl to nie tylko skuteczna porównywarka leasingowa, ale także forum w postaci poradnika leasingowego dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Od 2009 roku ułatwiamy Ci korzystanie z leasingu, będąc jedynym tego typu portalem informacyjnym na temat leasingu w Polsce. W odróżnieniu od pośredników finansowych nie namawiamy do wyboru naszej oferty, za to dajemy dostęp do wielu konkretnych rozwiązań, takich jak m.in. wynajem długoterminowy samochodów, ubezpieczenie w leasingu czy najkorzystniejsze oferty poleasingowe dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Codziennie monitorujemy działalność praktycznie każdej liczącej się w Polsce firmy leasingowej – znamy oferty leasingu, warunki proponowane w umowach oraz stosowane dobre i złe praktyki w relacjach z klientami. Jako portal informacyjny o leasingu doskonale wiemy, co w leasingowej trawie piszczy i tę wiedzę wykorzystujemy, aby pomóc Ci w dotarciu do najlepszych opcji finansowania. Skorzystaj z porównywarki leasingu już dziś!

Ikona komentarza na forumJeden z najlepszych portali dotyczących leasingu. Fachowe doradztwo, szybka bezpłatna wyszukiwarka kilkunastu ofert leasingu, pomoc w analizie oferty. Ciekawe artykuły dotyczące problemów leasingobiorców. Korzystam od paru lat i jeszcze się nie zawiodłem, a przy okazji znalazłem rzetelnych leasingodawców, o których wcześniej nie miałem nawet pojęcia, że istnieją. Przeczytaj inne opinie...

Sprawdź w jaki sposób Ci pomożemy:

Uzyskasz leasing i wynajem długoterminowy


Niebieski nr 1

Wyszukiwarka Leasingu

Umożliwi Ci uzyskanie tanich i dobrych ofert leasingu bezpośrednio od wielu leasingodawców.

Wyszukiwarka Leasingu >

Procedury leasingu >

Niebieski nr 1

Wyszukiwarka Wynajmu

Umożliwi Ci uzyskanie ofert wynajmu długoterminowego samochodów osobowych.

Wyszukiwarka Wynajmu >

Wszystko o najmie >

Niebieski nr 1

Kalkulator leasingowy

Oblicz raty i koszt leasingu online! Jedyny kalkulator pokazujący realny koszt finansowania stosowany przez bankowych leasingodawców.

Kalkulator leasingu >

Kupisz taniej ubezpieczenie, znajdziesz auto z rabatem i sprzęt poleasingowy


Niebieski nr 1

Ubezpieczenia

Dowiedz się wszystkiego o ubezpieczeniach i szkodach w leasingu.

Tańsze ubezpieczenie GAP >

Nie przepłać za kontynuację AC/OC >

Poradnik ubezpieczenia i szkody >

Niebieski nr 1

Auta z rabatami

Szukasz okazji, ofert specjalnych, wyprzedaży? Przygotujemy ofertę cenową samochodu z maksymalnym możliwym rabatem

Samochody osobowe z rabatem >

Niebieski nr 1

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt - wszystko w jednym miejscu.

Baza ogłoszeń poleasingowych >

Linki do stron z ofertą poleasingową >

Otrzymasz wsparcie i porady


FmLeasing.pl to także bezprecedensowe źródło wiedzy na temat leasingu - zarówno dla osób dopiero zamierzających skorzystać z leasingu, jak i aktualnych leasingobiorców.

  • Poradnik
    W nim m.in. FAQ, porady podatkowe, sprawy związane z przebiegiem umowy.
  • Forum dyskusyjne
    Możesz na nim pytać o wszystko, co przyjdzie Ci do głowy.

Portal FmLeasing.pl