Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Leasing w innych miastach

Leasing Białystok

Białystok

Leasing w Białymstoku oferuje 21 firm leasingowych

Firmy leasingowe w Białymstoku – oddziały

W Białymstoku obecnych jest 21 leasingodawców. Jednak nie ma większego znaczenia, gdzie znajduje się placówka firmy leasingowej, jeśli poszukujesz dobrej oferty leasingowej. Obecnie, kiedy formalności załatwia się zdalnie i online, a obsługa klienta jest scentralizowana, nie musisz zastanawiać się, czy leasingodawca, którego ofertę rozważasz ma siedzibę, oddział lub placówkę w Białymstoku. Warto przede wszystkim skupić się na jakości samej oferty oraz wyborze takiego leasingodawcy, który zapewnia sprawną i przyjazną obsługę w trakcie leasingu. Wyjaśniamy to szerzej w poradniku Czy lepiej jest wybrać leasingodawcę, którego oddział jest w pobliżu?

Od tej rady mogą być jednak wyjątki. Tak jest w sytuacji, kiedy chcesz wziąć w leasingu samochód bądź inny pojazd i chciałbyś, aby miał on białostockie tablice rejestracyjne. Oto lista firm leasingowych, które posiadają zgłoszone do KRS siedziby lub oddziały w Białymstoku, a co za tym idzie mogą tu rejestrować samochody oddawane klientom w leasing:

Oferty firm leasingowych z Białegostoku przez Wyszukiwarkę Leasingu

Skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu, jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą leasingodawców działających w Białymstoku. Wyślesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do oddziałów firm leasingowych z Białegostoku. Przedstawiciele tych firm skontaktują się z tobą i prześlą swoje oferty.

Kciuk w górę„Wyszukiwarka Leasingu pomogła zapoznać mi się z możliwym do osiągnięcia poziomem cenowym ofert leasingowych. Po zebraniu wstępnych ofert za pośrednictwem Wyszukiwarki poprosiłem o atrakcyjną ofertę znajomego, który działa jako broker leasingowy. Okazało się, że jego oferta istotnie odbiega cenowo od tych atrakcyjniejszych, złożonych za Waszym pośrednictwem, co ułatwiło mi rezygnację z jego pomocy.”

Kalkulator leasingowy

Wybierz odpowiedni kalkulator leasingowy i zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami lub skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu jeżeli jesteś już zdecydowany na leasing i chcesz otrzymać oferty bezpośrednio od wielu dobrze ocenianych leasingodawców z rejonu Białegostoku.

Kalkulatory

Białystok oczami leasingodawców

Informacje wstępne

  • miasto powiatowe w północno-wschodniej Polsce
  • stolica województwa podlaskiego
  • siedziba władz ziemskiego powiatu białostockiego

Garść informacji gospodarczych dla leasingobiorców

  • liczba bezrobotnych w Białymstoku – około 12% (2010 r.)
  • ośrodek przemysłu włókienniczego
  • przemysł elektromaszynowy, drzewny, materiałów budowlanych
  • huta szkła
  • ważny ośrodek handlu ze wschodem
  • imprezy biznesowe: międzynarodowe Targi Tekstylno-Odzieżowe, Żywności i Przetwórstwa, Konsumpcyjne, Rolno-Spożywcze

Ranking firm leasingowych w 2024 roku – najnowszy

Prezentujemy najnowszy ranking firm leasingowych według kryterium wartości osiągniętej sprzedaży. Opublikowany on jest w 2024 roku, ale oparty o dane na koniec pierwszego półrocza 2023 roku, gdyż zgodnie z założeniami przyjętymi jakiś czas temu przez ZPL, szczegółowe wyniki poszczególnych leasingodawców są udostępniane z ponad półrocznym opóźnieniem. Szczegóły: Najnowszy ranking firm leasingowych

Więcej aktualności z branży: Wiadomości z branży leasingowej [NA ŻYWO]

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej