Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Leasing w innych miastach

Leasing Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Leasing w Bielsku-Białej oferuje 26 firm leasingowych

Firmy leasingowe w Bielsku-Białej – oddziały

W Bielsku-Białej działa 19 firm leasingowych, choć aktywnych sprzedażowo tutaj jest oczywiście więcej. Dlatego jeśli chcesz wybrać dobrą ofertę leasingu, nie musisz przywiązywać szczególnej wagi do tego, czy dany leasingodawca jest fizycznie dostępny na miejscu… Obecnie formalności oraz procedury są zdigitalizowane, scentralizowane i odbywają się zdalnie – dlatego fizyczna dostępność placówki jest już praktycznie bez znaczenia. Wyjaśniamy to szerzej w poradniku Czy lepiej jest wybrać leasingodawcę, którego oddział jest w pobliżu?

Od tej rady mogą być jednak wyjątki. Tak jest w sytuacji, kiedy chcesz wziąć w leasingu samochód bądź inny pojazd i chciałbyś, aby miał on bielsko-bialskie tablice rejestracyjne. Oto lista firm leasingowych, które posiadają zgłoszone do KRS siedziby lub oddziały w Bielsku-Białej, a co za tym idzie mogą tu rejestrować samochody oddawane klientom w leasing:

Oferty firm leasingowych z Bielska-Białej przez Wyszukiwarkę Leasingu

Skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu, jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą leasingodawców działających w Bielsku-Białej. Wyślesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do oddziałów firm leasingowych z Bielska-Białej. Przedstawiciele tych firm skontaktują się z tobą i prześlą swoje oferty.

Kciuk w górę„Jeszcze nigdy nie byłem tak zadowolony z usługi która jest darmowa. Pełen profesjonalizm, super kontakt mailowy, jasno i rzetelnie wszystko wytłumaczone, wszelkie wątpliwości rozwiane. Polecam gorąco każdemu.”

Kalkulator leasingowy

Wybierz odpowiedni kalkulator leasingowy i zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami lub skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu jeżeli jesteś już zdecydowany na leasing i chcesz otrzymać oferty bezpośrednio od wielu dobrze ocenianych leasingodawców z rejonu Poznania.

Kalkulatory

Bielsko-Biała oczami leasingodawców

  • ponad 170 tysięcy mieszkańców
  • drugie najatrakcyjniejsze biznesowo miasto (w grupie 150-300 tys. mieszkańców), wg rankingu Forbes'a
  • najwyższy w woj. śląskim odsetek osób prowadzących działalność gospodarczą
  • dominujące branże: handel hurtowy i detaliczny, mechanika pojazdowa, obsługa nieruchomości

Ranking firm leasingowych w 2024 roku – najnowszy

Prezentujemy najnowszy ranking firm leasingowych według kryterium wartości osiągniętej sprzedaży. Opublikowany on jest w 2024 roku, ale oparty o dane na koniec pierwszego półrocza 2023 roku, gdyż zgodnie z założeniami przyjętymi jakiś czas temu przez ZPL, szczegółowe wyniki poszczególnych leasingodawców są udostępniane z ponad półrocznym opóźnieniem. Szczegóły: Najnowszy ranking firm leasingowych

Więcej aktualności z branży: Wiadomości z branży leasingowej [NA ŻYWO]

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej