Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

Idea Getin Leasing

Dane kontaktowe


Idea Getin Leasing S.A.
ul. Fabryczna 6
53-609 Wrocław
T: 71 33 44 900
F: 71 33 44 901
biuro(at)ideagetin.pl

Oferta leasingu


leasing samochodów osobowych - TAK
leasing samochodów dostawczych -
TAK
leasing samochodów ciężarowych - TAK
leasing maszyn i urządzeń - TAK
leasing IT i komputerów - TAK
leasing nieruchomości -
NIE
wynajem długoterminowy (CFM) - TAK


Pozostałe informacje


Członek ZPL - TAK
Członek PZWLP - NIE
Tabela Opłat i Prowizji - JAK UZYSKAĆ?
Przedmioty poleasingowe - SPRAWDŹ
Opinie o firmie - SPRAWDŹ/PODZIEL SIĘ

Uwagi: brak

Opis: Idea Getin Leasing wspiera rozwój polskich przedsiębiorców – mikro, małych i średnich firm już od 1 dnia ich działalności, oferując bezpieczny i konkurencyjny pakiet usług finansowych. Spółka posiada szeroki portfel produktów: leasing finansowy i operacyjny, pożyczkę, kredyt samochodowy, wynajem lub najem dla transportu ciężkiego oraz gamę ubezpieczeń i produktów dodatkowych. Uproszczone procedury, które oferuje firma, skracają do minimum czas uzyskania decyzji kredytowej oraz ograniczają zbędne formalności. Idea Leasing finansuje samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe, specjalistyczne środki transportu, ciągniki siodłowe, naczepy i przyczepy, maszyny i urządzenia (m.in.: rolnicze, budowlane, medyczne, poligraficzne, przemysłowe i in.), linie technologiczne, sprzęt IT i wyposażenie biur, łodzie i jachty motorowe.
Wieloletnia współpraca z wiodącymi producentami i dostawcami wielu branż oraz zdobyte przez firmę nagrody i wyróżnienia potwierdzają najwyższy poziom usług i obsługi. Spółka została uhonorowana wieloma tytułami, m.in.: „Firma Przyjazna Klientowi”, „Najlepszy Partner w Biznesie” czy „Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości”. Jest aktywnym członkiem Związku Polskiego Leasingu i współpracuje m.in. z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym (EBI).

Sprawdź ofertę tej firmy i porównaj z innymi

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl