Leasing samochodu używanego - wiedza w pigułce

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Leasing samochodu używanego - wiedza w pigułce

Post autor: Michał Krupiński »

Pytania o leasing samochodów używanych pojawiają się dość regularnie - stwierdziłem, że czas zrobić takie małe kompendium i dodać je do forumowego FAQ. :) Jeśli ktoś po lekturze będzie miał jeszcze jakieś uwagi, to bardzo proszę o dopisywanie się w tym temacie. Będę wtedy edytował pierwszy post.
...
Czytaj dalej: Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Leasing samochodu używanego - wiedza w pigułce

Post autor: Michał Krupiński »

Troszkę się rozpisałem, ale zależało mi, żeby ktoś kto ma nikłe pojęcie o leasingu samochodów używanych po lekturze powyższego wiedział już przynajmniej o co w tym wszystkim chodzi.

Dostajemy w sumie sporo telefonów i e-mail'i z pytaniami tego typu, gdzie widać, że dla kogoś jest to zupełnie nowy temat, więc mam nadzieję, że będzie to przydatna informacja.

Gdyby ktoś z Was uznał, że jeszcze coś pominąłem, warto o czymś wspomnieć, dodać, skorygować, to bardzo proszę o uwagi, opinie i wpisy. :)
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)



Awatar użytkownika
Owski
Posty: 4
Rejestracja: 20 wrz 2012, o 10:48

Re: Leasing samochodu używanego - wiedza w pigułce

Post autor: Owski »

przydatne info, dzięki :)

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Leasing samochodu używanego - wiedza w pigułce

Post autor: Jarosław Król »

Miał miejsce mały updejt poradnika (nie pierwszy zresztą) - link w pierwszym poście. W razie czego proszę pytania o leasing używek zadawać w tym właśnie wątku.

Awatar użytkownika
Leasing-zainteresowany

Re: Leasing samochodu używanego - wiedza w pigułce

Post autor: Leasing-zainteresowany »

Ciekawi mnie kwestia jak firmy leasingowe podchodzą do kwestii serwisowania samochodu używanego zakupionego w leasingu. Czy wymagane jest serwisowanie jedynie w ASO?

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Leasing samochodu używanego - wiedza w pigułce

Post autor: Jarosław Król »

Leasing-zainteresowany pisze:Ciekawi mnie kwestia jak firmy leasingowe podchodzą do kwestii serwisowania samochodu używanego zakupionego w leasingu. Czy wymagane jest serwisowanie jedynie w ASO?
Tu znajdziesz odpowiedź: https://www.fmleasing.pl/porady/serwiso ... y-okresowe


ODPOWIEDZ