Gdzie leasing nieco starszych samochodów

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
dancop

Gdzie leasing nieco starszych samochodów

Post autor: dancop »

Witam i proszę o poradę osób zorientowanych w rynku.

Chciałbym wziąć w leasing samochód, rocznik 2008/2009, wartość netto ok. 55-60 tyś.
Z różnych względów nie chcę dodatkowo naruszać mocno już nadszarpniętej zdolności kredytowej, więc kredyt odpada (chociaż wiem, że pewnie byłby bardziej opłacalny).
Gdzie jest możliwy (i czy w ogóle) leasing samochodu z rocznika 2008 na więcej niż 3 lata? Najlepiej 5 :)
Działalność gospodarcza prowadzona od 2004 r. Branża doradcza. Bez jakichkolwiek zaległości ZUS, PIT itp.

Drugie pytanie z innej beczki - jak finansujący patrzą na modyfikacje auta? Potrzebuję zamontować mały podnośnik dla niepełnosprawnych. Mocowanie w przednim słupku, zdejmowane. Oczywiście zostają dziury po śrubach, ale pod tapicerką, tak że można "zamaskować" wszystko tak, żeby nie było widać jakichkolwiek śladów...

Z góry dzięki.
DW


// Szukasz oferty leasingowej dla samochodów starszych, nawet 12-letnich? > Leasing starszych samochodów i pojazdów - oferta specjalna


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
rooster
PRO
Posty: 143
Rejestracja: 13 cze 2009, o 20:52

Re: Gdzie leasing nieco starszych samochodów

Post autor: rooster »

dancop pisze:Witam i proszę o poradę osób zorientowanych w rynku.

Chciałbym wziąć w leasing samochód 4-5 letni, wartość netto ok. 55-60 tyś.
Z różnych względów nie chcę dodatkowo naruszać mocno już nadszarpniętej zdolności kredytowej, więc kredyt odpada (chociaż wiem, że pewnie byłby bardziej opłacalny).
Gdzie jest możliwy (i czy w ogóle) leasing samochodu 5 letniego na więcej niż 3 lata? Najlepiej 5 :)
Działalność gospodarcza prowadzona od 2004 r. Branża doradcza. Bez jakichkolwiek zaległości ZUS, PIT itp.

Drugie pytanie z innej beczki - jak finansujący patrzą na modyfikacje auta? Potrzebuję zamontować mały podnośnik dla niepełnosprawnych. Mocowanie w przednim słupku, zdejmowane. Oczywiście zostają dziury po śrubach, ale pod tapicerką, tak że można "zamaskować" wszystko tak, żeby nie było widać jakichkolwiek śladów...

Z góry dzięki.
DW
5-latka bez problemu sfinansujesz na 36 miesiecy, a moze nawet troche dluzej.
Co do tego gdzie to jest kilka firm. Najlepiej samemu wybrac - https://www.fmleasing.pl/wyszukiwarka-leasingu

Co do takiej modyfikacji to nie powinno byc problemu.

Awatar użytkownika
ajk100

Re: Gdzie leasing nieco starszych samochodów

Post autor: ajk100 »

Ten rocznik zrobisz bez problemu jak chcesz to pomogę

Awatar użytkownika
kriswawa

Re: Gdzie leasing nieco starszych samochodów

Post autor: kriswawa »

Ja mam problem, bo nie mogę dostać oferty na samochód ciężarowy pow 3,5 t 11-letni. Jest jakaś firma która udziela leasingu na takie auta?

Awatar użytkownika
adamcash
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2014, o 08:17
Lokalizacja: Siechnice

Re: Gdzie leasing nieco starszych samochodów

Post autor: adamcash »

Na takie auto z tego co się orientuje nie masz szans dostać oferty ale mogę się mylić

Awatar użytkownika
Wolny
Posty: 139
Rejestracja: 16 lut 2010, o 08:44

Re: Gdzie leasing nieco starszych samochodów

Post autor: Wolny »

Ciężko
Na 11latka to nawet kredyt ciężko dostać a co dopiero leasing

Awatar użytkownika
Mirek Skok

Re: Gdzie leasing nieco starszych samochodów

Post autor: Mirek Skok »

Najlepiej kupić tańsze za gotówkę lub poszukać odpowiedniego rozwiązania kredytowego. Od kilku lat rozwiązuję sprawy służbowych aut przez szukanie ofert na allegro, efl.com.pl a ostatnio coraz ładniejsze oferty pojawiają się nawet na OLXie. Przy wyborze auta warto odezwać się do kilku leasingodawców aby podpytać o oferty. Będziesz wiedział na czym stoisz przed wyborem auta.


ODPOWIEDZ