Zadłużenie w ZUS rozłożone na raty a leasing

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
Hamer-H2
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2017, o 11:36

Zadłużenie w ZUS rozłożone na raty a leasing

Post autor: Hamer-H2 »

Cześć,
zrealizowałem pewien program który jest w firmie z którą współpracuję. Mam możliwość zamówić sobie nowego Mercedesa na którego będę dostawał dopłatę 1300zł brutto na pokrycie raty leasingu. Stroną w umowie z bankiem będę ja. Wyzwanie polega na tym że jakieś 2 lata temu moja płynność finansowa była fatalna i jeden z banków wypowiedział mi umowę limitu w koncie na 10 000zł co skończyło się windykacją. W tej chwili wszystkie zaległości bankowe sa zamknięte. Posiadam kredyt hipoteczny spłacany regularnie terminowo. Z zaległości pozostał mi ZUS z którym mam podpisaną umowę z rozłożeniem raty które reguluje terminowo. US bez zaległości. Podsumowując czy mam szansę na leasing mając kiepską historię BIK w przeszłości i z tą zaległością w ZUS. Przychód w firmie w tej chwili to jakieś 10000zł miesięcznie.

Pozdrawiam


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
docktor
Posty: 86
Rejestracja: 10 sie 2010, o 17:21

Re: Zadłużenie w ZUS rozłożone na raty a leasing

Post autor: docktor »

jest taka opcja ale wiadomo ze będzie drozej niz normalnie i lepiej płacić potem terminowo leasing bo będzie bolało (opłaty za opóznienia) tak jak opisane ponizej
https://www.fmleasing.pl/oferty/leasing-bez-bik

ODPOWIEDZ