Krytycznym okiem o ofertach samochodów w abonamencie i wynajmie długoterminowym

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
FmLeasing.pl
FmLeasing.pl
Posty: 905
Rejestracja: 31 mar 2009, o 13:12

Krytycznym okiem o ofertach samochodów w abonamencie i wynajmie długoterminowym

Post autor: FmLeasing.pl »

Krytycznym okiem o ofertach samochodów w abonamencie
...
Czytaj dalej: Po co wymyślono auta w abonamencie?
...
Czytaj dalej: Koniec wynajmu długoterminowego może być bolesny, jeśli przeinwestowałeś
http://www.FmLeasing.pl | Kontakt: news(at)fmleasing.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
FRT

Re: Krytycznym okiem o ofertach samochodów w abonamencie i wynajmie długoterminowym

Post autor: FRT »

Moim zdaniem wymyślonym problemem jest ta demonizowana sprzedaż samochodu używanego. Jeżeli kupuję samochód nowy od dealera czy biorę w leasing (obojętnie) to nie ma problemu, żeby biorąc następny oddać poprzedni w rozliczeniu i też nie trzeba się z niczym męczyć.

Ja ostatnio oddawałem swoje auto do dealera jak brałem nowe w leasing (podziękowania dla Fmleasing ;)) i dostałem bardzo dobrą cenę. Dlatego dla mnie ta zaleta oddawania samochodu przy abonamancie zamiast bujania się ze starym to jest wymyślony problem.



Awatar użytkownika
KaśkaK

Re: Krytycznym okiem o ofertach samochodów w abonamencie i wynajmie długoterminowym

Post autor: KaśkaK »

W nawiązaniu do artykułu - w niektórych firmach można używane auto dalej wynajmować i to z korzystniejszą ratą. Tak jest chyba w Arvalu


ODPOWIEDZ