Czy zdążę jeszcze z leasingiem do końca 2018 roku?

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
mario1

Czy zdążę jeszcze z leasingiem do końca 2018 roku?

Post autor: mario1 »

Cześć,
Wiem, że trochę późno się obudziłem, ale dopiero wczoraj doszedłem do wniosku, że chcę jednak podpisać umowę do końca 2018 roku (nowe przepisy). Czy da radę jeszcze się wyrobić? Ile może trwać taka procedura?


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Czy zdążę jeszcze z leasingiem do końca 2018 roku?

Post autor: Lui »

Zależy Ci na samym podpisaniu przed końcem roku, czy chcesz zdążyć także z odbiorem samochodu?
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
mario1

Re: Czy zdążę jeszcze z leasingiem do końca 2018 roku?

Post autor: mario1 »

zależy mi na podpisaniu chociaż gdyby odbiór był również możliwy to było by idealnie

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Czy zdążę jeszcze z leasingiem do końca 2018 roku?

Post autor: Lui »

Z podpisaniem jeszcze nie powinno być problemu, ale z odbiorem to raczej już bym nie liczył. Do końca roku zostało teoretycznie 8 dni (łącznie z dzisiejszym), ale w praktyce 6 dni (bo w tym jest wigilia i sylwester). Przy obecnym ruchu, obłożeniu to nawet rozpatrywanie wniosków i podpisywanie umów się ślimaczy, ale jak zaczniesz działać jeszcze dziś, to raczej nie powinno być problemu.

Jednak co do odbioru samochodu, to jeszcze trzeba go zarejestrować itd., więc wątpię, żeby ktokolwiek się z tym wyrobił przy obecnym pierdolniku.

A masz już w ogóle wybraną ofertę, czy startujesz od zera?
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
mario1

Re: Czy zdążę jeszcze z leasingiem do końca 2018 roku?

Post autor: mario1 »

tak ofertę mam już wybraną dzięki fmleasing, ale nastawiałem się na leasing innego auta dopiero po nowym roku a teraz wyszło tak jak wyszło.

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Czy zdążę jeszcze z leasingiem do końca 2018 roku?

Post autor: Michał Krupiński »

Mario1 - zdaje się, że kontaktowałeś się dziś ze mną (pozwolę sobie zwrócić się na "ty" zgodnie ze zwyczajem forum).
Tak jak mówiłem - obecnie większość firm jest bardzo obłożona robotą i czas rozpatrywania wniosków bardzo się wydłużył. Więc nie ma chwili do stracenia, bo gdyby wyskoczył jakiś problem, byłaby konieczność uzupełnienia jakiś informacji lub dokumentów, to czasu zostanie bardzo mało.

Trzeba jeszcze pamiętać o konieczności wniesienia czynszu inicjalnego do końca roku, żeby umowa mogła być zaliczana na starych zasadach podatkowych. W razie jakichkolwiek problemów czy coś, dawaj znać.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
mario1

Re: Czy zdążę jeszcze z leasingiem do końca 2018 roku?

Post autor: mario1 »

Już sprawa załatwiona
dzięki bardzo za pomoc


ODPOWIEDZ