Leasing Ford Mustang - absurdalne żądanie.

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
Michelle

Leasing Ford Mustang - absurdalne żądanie.

Post autor: Michelle »

Witam.

Staram się obecnie o leasing swojego drugiego firmowego samochodu. Postanowiłam iść w marzenie i zacząć leasingować nowego Forda Mustanga. Wszystko było ok, duże przychody, mało kosztów, dobrze prosperująca firma. Dziś dostałam @ z informacją, że bankowi rozpatrującemu leasing nie podoba się mój wiek (24l) i za duże dochody. Żądają szczegółowego wykazu informacji na tematy również osobiste, które wydały mi się dziwne.
Treść @:

Dzień dobry,

Właśnie miałam do Pani pisać, dostałam odpowiedź z leasingu, że potrzebują dodatkowych informacji o kliencie (ze względu na wiek) :?: :

Szczegółowy opis wykonywanej działalności z opisem dostawców i odbiorców usług.

Informacja na temat majątku, jaki klient posiada – ruchomości, nieruchomości, itp.



Może to być informacja mailowa, jednak musi być szczegółowa, np. wg załączonego schematu.



Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Leasing Ford Mustang - absurdalne żądanie.

Post autor: Jarosław Król »

To nie jest nic absurdalnego - ryzyko chce upewnić się, że jest to rzeczywista działalność, a nie, np.: "fraud". Nie jest codziennością, że 24-letnia osoba ma wysokie dochody i chce wyleasingować dość drogi samochód sportowy. W takich przypadkach dość duży odsetek transakcji kończy się wywrotką, więc pewne rzeczy trzeba sprawdzić.

Pytanie o kontrahentów albo posiadany majątek nie jest niczym nadzwyczajnym. Są firmy leasingowe, które pytają o takie rzeczy każdego swojego klienta, a nie tylko wybranych. Chodzi o potwierdzenie wiarygodności

Dość dobrze jest to opisane w tym artykule: Jak leasingodawcy sprawdzają wiarygodność klientów?

ODPOWIEDZ