Leasing w polsce a przeprowadzka do niemiec

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
krzysiek98
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2020, o 16:46

Leasing w polsce a przeprowadzka do niemiec

Post autor: krzysiek98 »

Witam czy orientujecie się jak wygląda sytuacja jeżeli mam leasing a bede się pryeprowadzać do niemiec jest to kwestia tylko podatku drogowego w niemczech bo nie mogę go przerejstrować


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Leasing w polsce a przeprowadzka do niemiec

Post autor: Jarosław Król »

krzysiek98 pisze:Witam czy orientujecie się jak wygląda sytuacja jeżeli mam leasing a bede się pryeprowadzać do niemiec jest to kwestia tylko podatku drogowego w niemczech bo nie mogę go przerejstrować
Powinieneś zajrzeć do umowy (OWUL), gdyż większość firm leasingowych wymaga, aby powiadomić je (i uzyskać zgodę) jeśli przedmiot leasingu ma być użytkowany za granicą przez dłuższy okres czasu.

Na upartego można tego nie robić, bo to jest nie do skontrolowania przez leasingodawcę, ale w razie "W" lepiej oczywiście mieć papier.

ODPOWIEDZ