Leasing po jakim czasie od założenia działalności gospodarczej?

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
Crackk
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2020, o 17:34

Leasing po jakim czasie od założenia działalności gospodarczej?

Post autor: Crackk »

Witam, miesiąc temu założyłem jednoos. działalność gospodarczą. Dochód firmy, jaki chciałbym utrzymać w skali miesiąca wynosić będzie ok. 7-9tys
Po jakim czasie +/- mógłbym starać się o leasing pojazdu używanego o wartości ok 150-180tys przy wpłacie własnej min. 30% wartości pojazdu?
Nie mam nikogo na utrzymaniu, mój miesięczny wydatek to max. 500zł.
Pozdrawiam.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Leasing po jakim czasie od założenia działalności gospodarczej?

Post autor: Jarosław Król »

W zasadzie już teraz możliwe jest otrzymanie leasingu - nieliczne firmy leasingowe dają taką możliwość. Po 3 miesiącach od zarejestrowania dochodzą kolejne, więc jest większy wybór, a po 6 miesiącach kolejne.

Bardziej szczegółowe info tu: https://www.fmleasing.pl/porady/leasing ... zialalnosc

Awatar użytkownika
Crackk
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2020, o 17:34

Re: Leasing po jakim czasie od założenia działalności gospodarczej?

Post autor: Crackk »

Jarosław Król pisze:W zasadzie już teraz możliwe jest otrzymanie leasingu - nieliczne firmy leasingowe dają taką możliwość. Po 3 miesiącach od zarejestrowania dochodzą kolejne, więc jest większy wybór, a po 6 miesiącach kolejne.

Bardziej szczegółowe info tu: https://www.fmleasing.pl/porady/leasing ... zialalnosc
Rozumiem, mógłby Pan podać kilka nazw takich firm?


ODPOWIEDZ