Leasing pojazdu podczas handlu autami.

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
Crackk
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2020, o 17:34

Leasing pojazdu podczas handlu autami.

Post autor: Crackk »

Witam, kody PKD mojej jednoos dzialalnosci gosp.
Kody PKD:
45.11.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
45.19.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
45.40.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich

Podczas gdy firma będzie prosperowała, zarabiając średnio 7-9 tys miesięcznie, jest szansa na otrzymanie leasingu na pojazd o wartości 160tys brutto podczas wpłaty własnej ok.30-40%? Pytanie wynika z tego, iż Pani oferując mi przez telefon samochód stwierdziła, że ciężko jest dostać leasing z takimi kodami PKD.
Nadmienię, że nigdy wczesniej nie miałem żadnego kredytu, leasingu, nic na raty itp. A firma działa od 1 sierpnia.
Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Leasing pojazdu podczas handlu autami.

Post autor: Lui »

Zależy od konkretnej firmy leasingowej i jej procedur. U niektórych jakieś branże mogą być na cenzurowanym, ale to nie znaczy, że u wszystkich.
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

ODPOWIEDZ