Leasing na nowe auto z kiepskimi bazami

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
Karol84

Leasing na nowe auto z kiepskimi bazami

Post autor: Karol84 »

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie leasingu - wybrałem auto z wyprzedaży 2020 - Kia Rio, cena brutto 62 000 zł, mógłbym wpłacić ok. 35% na początku, wykup chciałbym żeby był na poziomie 5-10%. Firma to JDG, działa od 2017 r. Problem jest taki, że rok 2020 był dość ciężki, pojawiły się opóźnienia w BIK, również powyżej 90 dni, wpisy w BIG I KRD. Teraz powoli wszystko spłacam, ale jeszcze pewnie trochę minie zanim wszystko się unormuje. Pytanie czy w takiej sytuacji mam jakąś szansę na leasing w miarę normalnej cenie? Ewentualnie mogę usunąć wpisy z BIG I KRD, czy wtedy będzie lepsza sytuacja?


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej