Który leasingodawca (firma) jest najlepszy? Gdzie wziąć leasing?

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Najlepsza firma leasingowa?

Post autor: Lui »

Lui, Szyderca z Ciebie. :mrgreen:
:oops: ;)
Od razu przypomnę, że tydzień temu ustaliliśmy, że jednak będziemy powoli "wyciągać" od firm leasingowych poszczególne informacje i robić nie tyle ranking co takie zestawienie, że np. ta firma "przeszła test", a ta nie, a jeszcze inna odmówiła odpowiedzi, itd.
I tak może małymi kroczkami udałoby się zrobić takie ciekawe zestawienie, ale na pewno zajmie to trochę czasu...
A ja ponownie deklaruję pomocc w wyciąganiu informacji od moich. :)
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Najlepsza firma leasingowa?

Post autor: Tomasz Piotrowski »

A ja ponownie deklaruję pomocc w wyciąganiu informacji od moich. :)
Przyłączam się. ;)

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Najlepsza firma leasingowa?

Post autor: Michał Krupiński »

Dzięki Panowie! :)
Odezwę się na e-mail.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
administracja
FmLeasing.pl
Posty: 32
Rejestracja: 17 sty 2009, o 12:42

Re: Najlepsza firma leasingowa?

Post autor: administracja »

Ponieważ sprawa podszywania się pod zadowolonych klientów przez przedstawicieli Guru Financial i Impuls-Leasing zaczęła działać destrukcyjnie na ten temat, dlatego niektóre posty zostały wydzielone do odrębnego tematu:
http://www.fmleasing.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=761
http://www.FmLeasing.pl | Kontakt: forum(at)fmleasing.pl

Awatar użytkownika
orly2012
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:37

Re: Najlepsza firma leasingowa?

Post autor: orly2012 »

Witam,

Jestem początkującym przedsiębiorcą, zastanawiam się nad leasingiem samochodów używanych. W tym portaliku: http://www.autofirmowe.pl/cms/?id=26496 ... setid=1387 przeczytałem o firmie Supercar. Z tego co piszą, można za ich pośrednictwem wylesingować samochód używany, nawet jak się nie ma historii jako przedsiębiorca. Nie kontaktowałem się jeszcze z tą firmą, ale chciałem zapytać o doświadczenia. Może ktoś już z ich usług korzystał.

Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Najlepsza firma leasingowa?

Post autor: Tomasz Piotrowski »

Supercar to nie jest firma leasingowa tylko pośrednik.
A firm leasingowych, które finansują samochody nowym działalnościom jest kilka.

Awatar użytkownika
KOLEC
Posty: 316
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 10:56

Re: Najlepsza firma leasingowa?

Post autor: KOLEC »

orly2012 pisze:Witam,

Jestem początkującym przedsiębiorcą, zastanawiam się nad leasingiem samochodów używanych. W tym portaliku: http://www.autofirmowe.pl/cms/?id=26496 ... setid=1387 przeczytałem o firmie Supercar. Z tego co piszą, można za ich pośrednictwem wylesingować samochód używany
Czuję w kościach że to kryptoreklama.

Awatar użytkownika
Matti
PRO/Moderator
Posty: 163
Rejestracja: 29 maja 2009, o 12:45

Re: Najlepsza firma leasingowa?

Post autor: Matti »

Zadna nowosc i nic wyjatkowego, ze mozna wyleasingowac auto po zalozeniu dopiero co dzialalnosci. Jesli koszt leasingu bedzie u nich porownywalny z funduszami leasingowymi, to nie zawracalbym sobie glowy. Najlepiej porownac i bedzie wiadomo. Do tego jeszcze ciekawe z jaką/-imi firmami maja zawarte umowy, bo warto tez miec "przyjazny" OWUL :|
"Nie znam się na tym, więc tym chętniej się wypowiem..." --> FAIL!

Awatar użytkownika
Krzysiek

Re: Najlepsza firma leasingowa?

Post autor: Krzysiek »

FIDIS Leasing nie polecam.Mam tam umowę od ponad 2 lat. Płacę w terminie i generalnie nie mam problemów.
ALE w ich OWUL stopa WIBOR jest zmieniana na podstawie decyzji zarządu, co w praktyce oznacza, że nie zmieniali jej od ponad roku i nadal u nich wynisi 6,27% ( obecnie na rynku 3,23%) Umował była oczywiście podpisywana za stopie zmiennej.
Wykup przed terminem to wpłata wszystkich rat bez odliczania odsetek. W innych firmach Jeżeli spłacasz umowę przed czasem odejmują odsetki należne przez okres który jest skracany. W FIDIS tak nie jest. Jak chcesz wykupić auto wcześniej, trzeba zapłacić po prostu całość raty razy liczbę pozostałych raz.
MASAKRA - po prostu ZŁODZIEJE i OSZUŚCI.
Z DALEKA OD FIDIS LEASING.

Awatar użytkownika
rooster
PRO
Posty: 143
Rejestracja: 13 cze 2009, o 20:52

Re: Najlepsza firma leasingowa?

Post autor: rooster »

Przykro mi, ze nie jestes zadowolony, ale po co pisac o tym w tylu tematach. :|


ODPOWIEDZ