Leasing auta uzywanego

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
Lukasz83
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2021, o 19:41

Leasing auta uzywanego

Post autor: Lukasz83 »

Witam, nie miałem nigdy auta w leasingu i nie mam pojęcia jak się do tego zabrać i czy w ogóle uzyskam leasing. Pracuje na etacie, zadobki około 3500 zł do ręki, dodatkowo jestem współwłaścicielem spółki działającej od kilku miesięcy, 3 miesiace temu sprzedane 20 % udxialow za 90k, na chwilę obecną spółka wyceniana na około 600k, tyle że nie monetyzujemy jej jeszcze, a co za tym idzie nie ma dochodu. Czy jest sens strać się o leasing na auto o wartości powiedzmy 100k? Dodam że Zobowiązan finansowych mam na około 1200zl miesięcznie. Dzięki za podpowiedź


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej