Na czym polega leasing nieruchomości?

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
Patryk_ZS
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2016, o 13:57

Na czym polega leasing nieruchomości?

Post autor: Patryk_ZS »

Witajcie, mam do Was pytanie. Na czym polega leasing nieruchomości? Ostatnio natknąłem się na taką ofertę w raiffeisen leasing ale za ch...iny ludowe nie wiem z czym to się je. Jesteście w stanie w prostych słowach to wyjaśnić? Dzięki wielkie!


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Na czym polega leasing nieruchomości?

Post autor: Jarosław Król »

Patryk_ZS pisze:Witajcie, mam do Was pytanie. Na czym polega leasing nieruchomości? Ostatnio natknąłem się na taką ofertę w raiffeisen leasing ale za ch...iny ludowe nie wiem z czym to się je. Jesteście w stanie w prostych słowach to wyjaśnić? Dzięki wielkie!
Myślę, że to może sporo wyjaśnić: https://www.fmleasing.pl/aktualnosci/ws ... i-w-polsce

Awatar użytkownika
efronton
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2018, o 13:21

Re: Na czym polega leasing nieruchomości?

Post autor: efronton »

Czyli nie dla śmiertelników ;)


ODPOWIEDZ