Forum: Pytania i odpowiedzi dotyczące wynajmu długoterminowego samochodów

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1234
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Forum: Pytania i odpowiedzi dotyczące wynajmu długoterminowego samochodów

Post autor: Jarosław Król »

Zakładamy ten wątek, aby uporządkować wszelkie dyskusje dotyczące wynajmu długoterminowego samochodów (w tym auta w abonamencie).
Prosimy o zadawanie wszystkich pytań dotyczących tego tematu właśnie w tym wątku na forum.

Pomocny może być także ten dział porad: Wynajem długoterminowy i Auto abonament na FmLeasing.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
chemikza
Posty: 1
Rejestracja: 6 sie 2021, o 15:27

Re: Forum: Pytania i odpowiedzi dotyczące wynajmu długoterminowego samochodów

Post autor: chemikza »

Witam mam problem (na własne życzenie…) Tucson Arval
Kończy mi się wynajem długoterminowy – podczas moich przygotowań do zdania pojazdu wyszło że samochód prawdopodobnie stracił gwarancję.
Cały czas byłem przekonany że pierwszy serwis muszę zrobić dopiero po 30000 km lub 3 latach – okazało się że jednak 2 lata. Umówiłem się na 1 serwis 0,5 roku po terminie – samochód stracił gwarancję. Auto ma niecałe 30tys km jest w świetnym stanie technicznym.
Co zrobić: - jechać na przegląd i pisać do centrali hyundaia o przywrócenie gwarancji (pewnie bez szans)
- zrobić przegląd nic nie pisać i oddać auto – ile mnie to może kosztować?
Jakieś inne pomysły?

Awatar użytkownika
palacz

Re: Forum: Pytania i odpowiedzi dotyczące wynajmu długoterminowego samochodów

Post autor: palacz »

chemikza pisze: 6 sie 2021, o 15:28byłem przekonany że pierwszy serwis muszę zrobić dopiero po 30000 km lub 3 latach
3 lata na jednym oleju? Rawo. A potem dziwić się, że samochody po wynajmie mają coraz gorszy PR.

Awatar użytkownika
Iwka

Re: Forum: Pytania i odpowiedzi dotyczące wynajmu długoterminowego samochodów

Post autor: Iwka »

mąż wziął na firmę dość drogie auto na tzw.wynajem długoterminowy.Po pół roku zmarł. Auto nówka,z minimalnym przebiegiem HONDA CRV. czy auto zwrócić, i czy wiążą się ze zwrotem jakieś koszty? Czy może inna firma przejęła by cesję. Co byłoby dla mnie korzystniejsze? nie ukrywam że w tym temacie jestem zielona.proszę o podpowiedż.....

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1234
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Forum: Pytania i odpowiedzi dotyczące wynajmu długoterminowego samochodów

Post autor: Jarosław Król »

Iwka pisze: 13 lis 2021, o 20:02 mąż wziął na firmę dość drogie auto na tzw.wynajem długoterminowy.Po pół roku zmarł. Auto nówka,z minimalnym przebiegiem HONDA CRV. czy auto zwrócić, i czy wiążą się ze zwrotem jakieś koszty? Czy może inna firma przejęła by cesję. Co byłoby dla mnie korzystniejsze? nie ukrywam że w tym temacie jestem zielona.proszę o podpowiedż.....
Odpowiedziałem tutaj: https://www.fmleasing.pl/forum/viewtopi ... 875#p20875



ODPOWIEDZ