Leasing a wynajem długoterminowy (CFM) - porównanie

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
Boomber

Re: Leasing a wynajem długoterminowy (CFM) - porównanie

Post autor: Boomber »

pakoBR pisze:Popatrzyłem na aledrogo i po stronach salonów żeby oszacować czy bardziej się spina leasing z wykupem czy wynajem jako utrata wartości i tak patrze ze przy 3 latach porównywalnie, ale przy 5 to już ma ręce i nogi, nawet jak sie nie jest Vatowcem.

Coraz bardziej mi się ten leasetake podoba.

# Michał Krupiński czy ty korzystasz z takiego wynajmu, a dokładniej czy przeszedłeś całą ścieżkę i jak się to spina ?
Czy masz jakiś wybór pojazdu, czy jak w wypożyczalniach na lotnisku bieżesz co dają ?!
A nie lepiej tam po prostu zadzwonić i się doinformować? Było by miło, gdybyś później te informacje tu napisał. Jestem vatowcem i rozglądam się za niewielkim samochodem dostawczym (np. Opel Combo lub coś w tym stylu). Biorę pod uwagę leasing i auto na abonament. Zdecydować się nie mogę, chociaż rzeczywiście patrząc przez pryzmat 5 lat, wynajem chyba bardziej się opłaca.

// * - UWAGA! Niniejszy post jest "nienaturalny", tzn powstał w wyniku tzw. "szeptanki"


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Leasing a wynajem długoterminowy (CFM) - porównanie

Post autor: Jarosław Król »

Boomber pisze:Zdecydować się nie mogę, chociaż rzeczywiście patrząc przez pryzmat 5 lat, wynajem chyba bardziej się opłaca.
Mogę prosić o rozwinięcie tej myśli? Wydaje mi się, że jest dokładnie odwrotnie. Wynajem ma największy sens przy 2-3 latach.

Awatar użytkownika
Marek83

Re: Leasing a wynajem długoterminowy (CFM) - porównanie

Post autor: Marek83 »

Widzę, że forum przymarło a ciekawy jestem jakie macie opinie na temat leasingu i długoterminowego wynajmu samochodów w tym momencie. Ja od kilku miesiecy siedze u /spam/ i jeszcze nie narzekam. zastanawiam sie jak jest z innymi firmami


ODPOWIEDZ