czas na rozliczenie zwrotu

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
ogor.fm

czas na rozliczenie zwrotu

Post autor: ogor.fm »

Witam,
pytanie dotyczy czasu, który ma firma wynajmująca na rozliczenie pojazdu wynajmowanego. Przykład: zwróciłem auto 08.01.2019 i do dzisiaj nie dostałem rozliczenia. Czy obowiązuje jakiś ogólny przepis regulujący czas rozliczenia? Np. 3 miesiące, pół roku? W umowie na wynajem nie ma o tym mowy...


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
palacz

Re: czas na rozliczenie zwrotu

Post autor: palacz »

ogor.fm pisze:Witam,
pytanie dotyczy czasu, który ma firma wynajmująca na rozliczenie pojazdu wynajmowanego. Przykład: zwróciłem auto 08.01.2019 i do dzisiaj nie dostałem rozliczenia. Czy obowiązuje jakiś ogólny przepis regulujący czas rozliczenia? Np. 3 miesiące, pół roku? W umowie na wynajem nie ma o tym mowy...
Ustawowo nie ma

ODPOWIEDZ