Leasing, a czesci eksploatacyjne

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
Gremix
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2017, o 08:20

Leasing, a czesci eksploatacyjne

Post autor: Gremix »

Witam,
mam pytanie odnosnie czesci eksploatacyjnych. Jak wiadomo auta powinny byc serwisowane w ASO. Z tym faktem się pogodziłem. Jako, że w internnecie jest duzo sprzecznych informacji chcialbym się dowiedzieć jak to wyglada w praktyce. Mam leasing w VW bank i niedlugo zbliza mi sie magiczne 30tys. Pogodziłem się z faktem tego, że będzie koniecznosc aby zostawic o duzo za duzo pieniedzy u dealera. Moje pytanie jest jednak troche inne... czytałem, że kiedys była możliwa przyjechania ze swoimi częściami mimo ze nei zawsze im sie to podoba. Czy mieliscie juz doswiadczenia z takim tematem?
Dodatkowo mam pytanie odnosnie wymiany klocków hamulcowych. Czy one muszą być wymieniane w ASO? Wydaje mi sie, że jak każda częśc eksploatacyjna może być wymieniana/uzupelniona bez koniecznosci wizyty w ASO. Czy jest to prawdziwe stwierdzenie czy się mylę?
Mam znajomego mechanika i po zakupie części będę miał to w cenie 5x mniejszej niz proponuje mi ASO.
Proszę o opinie osób które już miały z tym przygody.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Leasing, a czesci eksploatacyjne

Post autor: Lui »

Czy zamierzasz wykupić ten samochód po zakończeniu leasingu, czy będziesz go zwracał do leasingodawcy?

Jeśli wykupujesz, to nie ma się za bardzo czym przejmować i można korzystać ze swoich części, pod warunkiem oczywiście, że są to części z odpowiednimi parametrami i asystami, które nie naruszą warunków gwarancji producenta samochodu.
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
sonnenberg
Posty: 54
Rejestracja: 26 wrz 2011, o 21:41

Re: Leasing, a czesci eksploatacyjne

Post autor: sonnenberg »

jak spłacasz regularnie i wykupisz auto to nikogo nie interesuje co ty w nim robisz. Ale jak się pojawią problemy to nie wybronisz się...

Awatar użytkownika
oregon

Re: Leasing, a czesci eksploatacyjne

Post autor: oregon »

Lui pisze:części z odpowiednimi parametrami i asystami
Co to są części z asystami? O co chodzi?

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Leasing, a czesci eksploatacyjne

Post autor: Lui »

oregon pisze:
Lui pisze:części z odpowiednimi parametrami i asystami
Co to są części z asystami? O co chodzi?
:)
Miało być "atestami" oczywiście :oops: :)
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


ODPOWIEDZ