Leasing Easy Drive - zakończenie

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
Kwizz

Leasing Easy Drive - zakończenie

Post autor: Kwizz »

Witam,

Czy ktoś zakańczał już umowę w ramach leasingu volkswagen Easy Drive (z wysoką wartością wykupu)? Mój leasing kończy się w marcu i zastanawiają mnie 2 rzeczy:

1. Ostatnia rata płatna jest w lutym. Czyli samochód zdaję na koniec marca?
2. Ubezpieczenie samochodu mam do 10 marca. Jeżeli będę go zdawał na koniec miesiąca to muszę je wykupić. Czy jest szansa na zwrot kwoty ubezpieczenia albo wcześniejszy zwrot pojazdu bez konieczności wykupu ubezpieczenia?

Niestety - salon dealerski nie jest mi w stanie odpowiedzieć na pytania a z Volkswagen Leasing nie mogę się skontaktować. Czy ma ktoś z forumowiczów jakieś doświadczenia w tym temacie?


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Leasing Easy Drive - zakończenie

Post autor: Jarosław Król »

Kwizz pisze:1. Ostatnia rata płatna jest w lutym. Czyli samochód zdaję na koniec marca?
W umowie jest zapis na jaki okres została zawarta umowa, ale obstawiam, że jest do końca lutego jeśli płatność raty jest w lutym.
Przedłużanie ubezpieczenia na kilka dni jest bez sensu - teoretycznie jest to możliwe i potem można wystąpić o zwrot niewykorzystanej kwoty, ale to nadal będą spore koszty, żeby z auta korzystać dłużej o te kilkanaście dni.

ODPOWIEDZ