Odbiór auta w marcu a ubezpieczenia

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
Robert1990

Odbiór auta w marcu a ubezpieczenia

Post autor: Robert1990 »

Dostałem ofertę leasingu, ale odbior auta dopiero w marcu lub kwietniu. Oferta którą Pani mi przesłała mi pasuje, ale nie wiem jednej rzeczy. Powiedziała, że ubezpieczenia razem z GAP i tak będą dopiero wyliczone w marcu. Chyba że ja cos źle zrozumiałem? Bo teraz niby podpiszę umowę leasingu a potem dopiero mi wyliczą ubezpieczenie? To nie jest podejrzane? Bo wtedy mogę być pod ścianą i oni mogą dać wysoką ofertę, która mi się nie opłaci. Co w takiej sytuacji polecacie?


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
palacz

Re: Odbiór auta w marcu a ubezpieczenia

Post autor: palacz »

Robert1990 pisze: 12 gru 2021, o 19:37 Dostałem ofertę leasingu, ale odbior auta dopiero w marcu lub kwietniu. Oferta którą Pani mi przesłała mi pasuje, ale nie wiem jednej rzeczy. Powiedziała, że ubezpieczenia razem z GAP i tak będą dopiero wyliczone w marcu. Chyba że ja cos źle zrozumiałem? Bo teraz niby podpiszę umowę leasingu a potem dopiero mi wyliczą ubezpieczenie? To nie jest podejrzane? Bo wtedy mogę być pod ścianą i oni mogą dać wysoką ofertę, która mi się nie opłaci. Co w takiej sytuacji polecacie?
Trochę racji w tym jest, bo umowy ubezpieczenia możesz zawrzeć dopiero, gdy auto będzie zarejestrowane czyli dostępne. Ale jakąś przynajmniej orientacyjną ofertę mógłbyś już dostać nawet z zastrzeżeniem, że może się ona zmienić do marca.

W razie czego sprawdź czy będziesz mógł wykupić ubezpieczenia na własną rękę, żeby nie było, że dostaniesz potem ofertę nie do odrzucenia dużo wyższą niż rynek. Jeśli chodzi o GAP możesz zobaczyć jak to może wyglądać: https://www.fmleasing.pl/kalkulator-gap-online

ODPOWIEDZ