Szkoda z OC a leasingobiorca zwolniony z VAT. Ubezpieczyciel wypłacił odszkodowanie netto - co zrobić?

Wszystko o ubezpieczeniach przedmiotów leasingu i likwidacji szkód
Awatar użytkownika
okrutny

Re: Szkoda z OC a leasingobiorca zwolniony z VAT. Ubezpieczyciel wypłacił odszkodowanie netto - co zrobić?

Postautor: okrutny » 6 gru 2018, o 13:35

Mi Rzecznik odmówił pomocy, bo poszkodowanym jest leasingodawca (BMW Financial Services), a oni zażądali ode mnie zapłaty pełnego VAT-u. Łącznie na dwóch małych szkodach, jako poszkodowany straciłem 4000. Nigdy więcej leasingu.

Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja

Re: Szkoda z OC a leasingobiorca zwolniony z VAT. Ubezpieczyciel wypłacił odszkodowanie netto - co zrobić?

Postautor: Jarosław Król » 7 gru 2018, o 08:42

okrutny pisze:Mi Rzecznik odmówił pomocy, bo poszkodowanym jest leasingodawca (BMW Financial Services), a oni zażądali ode mnie zapłaty pełnego VAT-u. Łącznie na dwóch małych szkodach, jako poszkodowany straciłem 4000. Nigdy więcej leasingu.

A masz jakieś pisma, czy coś, co mógłbyś udostępnić?

Jak coś, to odezwij się na forum@fmleasing.pl

Wróć do „Ubezpieczenia i szkody”