Auto leasingowe po wypadku

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
Bartecki
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2018, o 14:08

Auto leasingowe po wypadku

Post autor: Bartecki »

Witam ostatnio miałem kolizje drogowa autem które jest leasingowane.Jestem osoba poszkodowana a auto jest naprawiane z OC sprawcy jest dość mocno uszkodzone co najgorsze układ jezdny jes uszkodzony auto 4 koła napęd co budzi moje obawy co do dalszego użytkowania.Moje pytanie jest następujące czy to ze auto będzie miało naprawę blacharsko mechaniczna co w znaczny stopniu zmieni jego wartość gdyż będzie lakierowany i miał kolizje daje mi jakaś podstawę do zrezygnowania z niego lub tez do zmiany ceny wykupu.Kupowalem auto bezwypadkowe teraz niestety będzie po kolizji co przy sprzedaży będzie miało wpływ na jego cenę.Pozdrawiam


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Spayker
PRO
Posty: 557
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:54

Re: Auto leasingowe po wypadku

Post autor: Spayker »

Nie rozumiem pytania. Miałeś szkodę i chciałbyś, żeby leasingodawca dołożył do interesu obniżając wykup?

Nie ma takiej opcji

ODPOWIEDZ