GAP dla samochodów ciężarowych

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
matti81

GAP dla samochodów ciężarowych

Post autor: matti81 »

Wiem, że ubezpieczenie GAP jest także dla samochodów ciężarowych, ale czy może ktoś podać przybliżone koszty?
Bo wszędzie tylko osobówki, a chciałem sprawdzić w przybliżeniu na jakie opłaty się nastawiać. Czytałem wasz artykuł o GAP, ale tam też jest tylko o osobowych.

Sprawa dość pilna :mrgreen:


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: GAP dla samochodów ciężarowych

Post autor: Michał Krupiński »

GAP dla samochodów ciężarowych jest ogólnie rzecz biorąc droższy, niż dla aut osobowych. Tak bym powiedział, że od 40% do nawet 70% w zależności od okresu i wartości samochodu (im większa wartość i dłuższy okres tym większa procentowo różnica).

Moglibyśmy sprawdzić, ile dokładnie kosztuje GAP w Twoim przypadku, w możliwie najtańszym wariancie. Jednak potrzebna jest cena samochodu i jaki to rodzaj pojazdu. Jak coś to proszę o kontakt - email do mnie na tej stronie

A więcej o GAP przeczytasz tu Ubezpieczenie GAP w leasingu
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

ODPOWIEDZ