Pomoc w wyborze / sprawdzeniu samochodu poleasingowego

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
tomash

Pomoc w wyborze / sprawdzeniu samochodu poleasingowego

Post autor: tomash »

Cześć,
Czy zna ktoś firmę specjalizującą się w pomocy przy zakupie samochodu poleasingowego? (na osobę prywatną) Widzę że jest co najmniej kilka firm które pomagają w sprawdzeniu stanu technicznego samochodu przed zakupem. Tutaj dodatkowo chodzi mi też o wybór oferty czyli przykładowo monitorowanie serwisów z ogłoszeniami i aukcji polesingowych po wcześniejszym ustaleniu jaki samochód mnie interesuje i jaki jest budżet.

Pozdrawiam,
Tomek


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Pomoc w wyborze / sprawdzeniu samochodu poleasingowego

Post autor: Tomasz Piotrowski »

tomash pisze: Czy zna ktoś firmę specjalizującą się w pomocy przy zakupie samochodu poleasingowego?
(...)
Tutaj dodatkowo chodzi mi też o wybór oferty czyli przykładowo monitorowanie serwisów z ogłoszeniami i aukcji polesingowych po wcześniejszym ustaleniu jaki samochód mnie interesuje i jaki jest budżet.
To byłaby z pewnością fajna i przydatna usługa, ale obawiam się, że byłoby to trudne do zmonetyzowania.

Żeby to robić dobrze, to potrzeba jest dużo czasu i zasobów, a to powoduje spore koszty, Wątpię, żeby klienci byli skłonni zapłacić tyle, żeby jakoś się to spinało.

No i jest sporo ryzyk po stronie uslugodawcy, które nie zależą od niego, a ktore mają wplyw na jakość samej usługi. A żeby brać pieniądze, tu coś takiego musiałoby naprawdę dobrze działać - i koło się zamyka.

ODPOWIEDZ