Sprzedaż wykupionego auta

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
DanielZsz

Sprzedaż wykupionego auta

Post autor: DanielZsz »

Witam,
Proszę o pomoc.
Kilka dni temu zakończyłem leasing samochodu osobowego.
Zależy mi na natychmiastowej sprzedaży.
Czy mogę sprzedać auto na podstawie dokumentu przekazania Czy powinienem przerejestrować auto na siebie po czym sprzedać?

Proszę o odpowiedz.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Sprzedaż wykupionego auta

Post autor: Tomasz Piotrowski »

DanielZsz pisze: 23 sty 2021, o 11:41 Witam,
Proszę o pomoc.
Kilka dni temu zakończyłem leasing samochodu osobowego.
Zależy mi na natychmiastowej sprzedaży.
Czy mogę sprzedać auto na podstawie dokumentu przekazania Czy powinienem przerejestrować auto na siebie po czym sprzedać?

Proszę o odpowiedz.
Nie trzeba przerejestrowywać. Wystawiasz tylko fakturę sprzedaży, bo teraz jesteś właścicielem i nowemu nabywcy przekazujesz razem z dokumentami "wykupowymi" z leasingu, żeby mógł on zarejestrować samochód na siebie.

Opisane jest wszystko w tym poradniku: Dokumenty potrzebne do rejestracji samochodu wykupionego z leasingu

ODPOWIEDZ