Ubezpieczenie do Leasingu

Ubezpieczenia GAP i komunikacyjne (AC/OC). Jak oszczędzać na ubezpieczeniach w leasingu i wynajmie? Pytania dotyczące likwidacji szkód itp.
Awatar użytkownika
adler5

Ubezpieczenie do Leasingu

Post autor: adler5 »

Witam
Chcę zakupić auto używane. Zdecydowałem się na leasing pytanie teraz jaką firmę ubezpieczeniową wybrać.
Chodzi o to że auto wg Eurotaxu jest warte ok 50 tyś. Auto jest w dobrym stanie i właściciel chce za auto 59 tyś oczywiście brutto na FV 23%. Teraz pytanie, jaką firmę ubezpieczeniową polecacie jeśli chodzi o ubezpieczenie auta na kwotę brutto z gwarancją sumy ubezpieczenia po upływie roku. Auto jest 2 letnie.
Podrawiam
M.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
rooster
PRO
Posty: 143
Rejestracja: 13 cze 2009, o 20:52

Re: Ubezpieczenie do Leasingu

Post autor: rooster »

Sprawdzales jak wychodzi pakiet oferowany przez leasingodawce?
Jestes platnikiem VAT?

Awatar użytkownika
adler5

Re: Ubezpieczenie do Leasingu

Post autor: adler5 »

Otrzymałem ofertę z Benefia za 3400 AC/OC/NNW/ASS czekam jeszcze na szczegóły oferty. Niestety np PZU nie ubezpieczają powyżej wartości z Eurotax, a nie uśmiecha mi się dokładać 20% do ubezpieczenia w przypadku szkody.
O Benefii ludzie raczej negatywnie się wypowiadają.
Jestem płatnikiem VAT
Pozdrawiam
M

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Ubezpieczenie do Leasingu

Post autor: Lui »

Jak jesteś płatnikiem VAT to sprawdź czy wypłacą odszkodowanie bez "potrącenia" sobie 23%. Czyli czy jest sens ubezpieczania od brutto.

Co do pytań o ubezpieczyciela to obawiam się że na naszym forum możesz nie uzyskać odpowiedzi. Lepiej jakieś forum motoryzacyjne albo poświęcone ubezpieczeniom.
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
DrKaczor
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2013, o 11:22

Re:

Post autor: DrKaczor »

Bardzo ciekawy temat


ODPOWIEDZ