Dodatkowe ubezpieczenie przy leasingu poza AC, OC i GAP?

Ubezpieczenia GAP i komunikacyjne (AC/OC). Jak oszczędzać na ubezpieczeniach w leasingu i wynajmie? Pytania dotyczące likwidacji szkód itp.
Awatar użytkownika
Antek_amb
Posty: 1
Rejestracja: 1 lis 2014, o 07:52

Dodatkowe ubezpieczenie przy leasingu poza AC, OC i GAP?

Post autor: Antek_amb »

Witam
Jestem właśnie świeżo po podpisaniu umowy leasingu na auto nowe.
Niestety nie daje mi spokoju jeden fakt, mianowicie: W razie kradzieży auta lub szkody całkowitej praktycznie tracę wpłacone wcześniej pieniądze.
Dajmy na to że za rok auto zostaje skradzione - leasingodawca dostaje jakąś kwotę z AC i wyrównanie do kwoty fakturowej z GAP.
Czyli GAP chroni mnie tylko przed koniecznością dopłacenia różnicy?
Stąd moje pytanie czy orientujecie się czy jest jakieś dodatkowe ubezpieczenie wpłat leasingowych, żebym chociaż mógł nowy leasing rozpocząć.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
ZawadaKasia

Re: Dodatkowe ubezpieczenie poza AC, OC i GAP

Post autor: ZawadaKasia »

Czy naprawdęnikt nie wie? Tez nie mogę tych informacji nigdzie znaleźć

Awatar użytkownika
Spayker
PRO
Posty: 557
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:54

Re: Dodatkowe ubezpieczenie poza AC, OC i GAP

Post autor: Spayker »

Antek_amb pisze:Czyli GAP chroni mnie tylko przed koniecznością dopłacenia różnicy?
GAP nie chroni przed koniecznością dopłacenia różnicy, tylko wyrównuje odszkodowanie do wartości początkowej pojazdu.

GAP + Autocasco = odszkodowanie w wysokości wartości początkowej samochodu (bez utraty wartości)

Więcej: Ubezpieczenie GAP w leasingu


ODPOWIEDZ