[Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Poznaj opinie o leasingodawcach. Opisz swoje doświadczenia.

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
3%
Wszystko w porządku
6
19%
Przeciętnie
4
13%
Czuję niesmak
1
3%
Nigdy więcej
20
63%
 
Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
Paweł.

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Postautor: Paweł. » 2 lip 2018, o 15:16

Zainteresowany pisze:A która to z firm tak chętnie "oddaje" polisy w ręce klienta ? Bo moje doświadczenia są zgoła odmienne w tym zakresie. :)
Podobnie sprawa się ma z załatwianiem wszelkich spraw. Napisał ktoś ,że 2 miesiące. No brzmi to mniej więcej tak ,że ktoś coś napisał i czekał 2 miesiące na odpowiedź. A podejrzewam ,że w sprawie toczyło się wiele "dyskusji" ale o tym się nie pisze.

Nie, nie bronię tej firmy, jakby ktoś mi zarzucił. Jestem jej klientem od pewnego czasu ale byłem też klientem chyba z 4 innych firm na przełomie 5-6 lat. I bzdury gada ten ,który mówi ,że gdzieś jest idealnie. W każdej p....j branży w tym kraju obsługa posprzedażowa nie jest idealna.
I nigdy nie będzie jeżeli ktoś oczekuje ,że każdy klient dostanie odpowiedź w ciągu godziny a w następnych 2h sprawę załatwi.

Kochani , więcej pokory.

P.S. A propos dopłat przy zdawniu auta (jeżeli ktoś ma ten produkt). Zdawałem 2,5 miesiąca temu małe auto miejskie pracownika. I powiem Wam ,że kosztowało mnie to aż lub tylko 220 pln nett. (pęknięta klamka). Ale o tym wiedziałem i nie chciało mi się tego robić. A pozostałe elementy ? Zgodnie z zużyciem. Więc ja nie wiem. Myślę ,że warto bardziej dbać o samochody...po prostu.


Miałem podobnie. Tzn dopłaciłem na koniec 770 netto za urwane pokrętło podnoszenia szyby z tułu oraz brak 2 kołpaków . WIęc uważam ,ze nie ma takiego kwasu. Dobra. 1000 pln brutto piechotą nie chodzi ale zasady rozumiem. Zerknijcie na ceny części gdyby je kupić w oryginale :)Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznejAwatar użytkownika
smerf13
Posty: 1
Rejestracja: 9 lip 2018, o 19:26

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Postautor: smerf13 » 9 lip 2018, o 19:27

A wiecie jak wygląda zwrot auta? W jakie sposób się to odbywa?


Awatar użytkownika
Gość

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Postautor: Gość » 23 lip 2018, o 11:50

Czy ktoś może miał tam wynajętego Hyundaia? Jak to wygląda przy oddawaniu? I jak ew. wygląda kwestia np. jakiegoś zarysowania?

Co do zarysowań jeszcze - może trochę podstawowe pytanie - ale powiedzmy że przychodze do auta i widzę że mam zarysowany błotnik - co się dzieje w takiej sytuacji? W sensie wtedy to powinno iść po prostu z AC na które jest ubezpieczone auto od razu?

Btw pytam bo rozważam na rok/dwa przejściowo wziąć - tylko niestety czasami u mnie na parkingu ktoś się otrze :( przy moim starym gruchocie się tym nie przejmowałem, ale tutaj rozumiem że stres by już był.


Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 851
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Postautor: Jarosław Król » 23 lip 2018, o 19:42

Gość pisze:Co do zarysowań jeszcze - może trochę podstawowe pytanie - ale powiedzmy że przychodze do auta i widzę że mam zarysowany błotnik - co się dzieje w takiej sytuacji? W sensie wtedy to powinno iść po prostu z AC na które jest ubezpieczone auto od razu?

Szkoda powinna być naprawiona, w przeciwnym razie trzeba będzie zapłacić za ponadnormatywne zużycie samochodu.


Awatar użytkownika
MariuszB

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Postautor: MariuszB » 16 sie 2018, o 22:06

Nigdy więcej masterlease, sprzedali mi auto z 2 ukrytymi wadami!!! Każdy umywa ręce od sprawy, podejście do klienta beznadziejne, każdy go zbywa, w dodatku potrafią naliczać tylko dodatkowe opłaty, przestrzegam.


Awatar użytkownika
Vex

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Postautor: Vex » 28 sie 2018, o 10:28

taka (nie)ciekawa historia z mego życia wzięta:

27.07 mój samochód został rozbity. Według TU sprawcy naprawa to 77tys. Czy przewyższy to wartość pojazdu by była szkoda całkowita?
do dnia 28.08 Masterlease mówił że TU nadal nie podjęło decyzji w tej sprawie. Jako że TU ma 30 dni na wypłatę odszkodowania, to skontaktowałem się z TU i otrzymałem od nich kopie 2 pism:
z 17.08 z decyzją o szkodzie całkowitej i prośbą o zgodę na wypłatę odszkodowania
z 21.08 z ponowieniem prośby

Przez 10 dni Masterlease świadomie i z premedytacją wprowadzał mnie w błąd.
Wróć do „Opinie o firmach leasingowych”