[Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Poznaj opinie o leasingodawcach. Opisz swoje doświadczenia.

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
3%
Wszystko w porządku
6
19%
Przeciętnie
4
13%
Czuję niesmak
1
3%
Nigdy więcej
20
63%
 
Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
Paweł.

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Postautor: Paweł. » 2 lip 2018, o 15:16

Zainteresowany pisze:A która to z firm tak chętnie "oddaje" polisy w ręce klienta ? Bo moje doświadczenia są zgoła odmienne w tym zakresie. :)
Podobnie sprawa się ma z załatwianiem wszelkich spraw. Napisał ktoś ,że 2 miesiące. No brzmi to mniej więcej tak ,że ktoś coś napisał i czekał 2 miesiące na odpowiedź. A podejrzewam ,że w sprawie toczyło się wiele "dyskusji" ale o tym się nie pisze.

Nie, nie bronię tej firmy, jakby ktoś mi zarzucił. Jestem jej klientem od pewnego czasu ale byłem też klientem chyba z 4 innych firm na przełomie 5-6 lat. I bzdury gada ten ,który mówi ,że gdzieś jest idealnie. W każdej p....j branży w tym kraju obsługa posprzedażowa nie jest idealna.
I nigdy nie będzie jeżeli ktoś oczekuje ,że każdy klient dostanie odpowiedź w ciągu godziny a w następnych 2h sprawę załatwi.

Kochani , więcej pokory.

P.S. A propos dopłat przy zdawniu auta (jeżeli ktoś ma ten produkt). Zdawałem 2,5 miesiąca temu małe auto miejskie pracownika. I powiem Wam ,że kosztowało mnie to aż lub tylko 220 pln nett. (pęknięta klamka). Ale o tym wiedziałem i nie chciało mi się tego robić. A pozostałe elementy ? Zgodnie z zużyciem. Więc ja nie wiem. Myślę ,że warto bardziej dbać o samochody...po prostu.


Miałem podobnie. Tzn dopłaciłem na koniec 770 netto za urwane pokrętło podnoszenia szyby z tułu oraz brak 2 kołpaków . WIęc uważam ,ze nie ma takiego kwasu. Dobra. 1000 pln brutto piechotą nie chodzi ale zasady rozumiem. Zerknijcie na ceny części gdyby je kupić w oryginale :)Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznejAwatar użytkownika
smerf13
Posty: 1
Rejestracja: 9 lip 2018, o 19:26

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Postautor: smerf13 » 9 lip 2018, o 19:27

A wiecie jak wygląda zwrot auta? W jakie sposób się to odbywa?Wróć do „Opinie o firmach leasingowych”