[Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Poznaj opinie o leasingodawcach. Opisz swoje doświadczenia.

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
3%
Wszystko w porządku
6
19%
Przeciętnie
4
13%
Czuję niesmak
1
3%
Nigdy więcej
20
63%

Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
Grzengi

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Postautor: Grzengi » 3 lut 2019, o 03:45

Witam
Widze ze obsluga tutaj bardziej sie udziela niz na infolini.
Mam dwie aktywne umowy z tym cyrkiem obie na ople i obie na pokontraktowe( astra i insignia).2018 szyba czolowa:zgloszenie,nadanie numeru i ........to byl marzec.Futura czyli corka mastera nie robi nic ma wyjeb...Szyba wymieniona w sierpniu.BOK jak wczesniej piszecie nie ma o niczym pojecia kompletnie. Nie maja wiedzy wiec jak dzwonisz piszesz maile to duren jeden z drugim wprowadzaja tylko w blad odsylaja od jednego do drugiego sluchac tylko to nie ja to to do tamtego dzialu.Dla frajera z mastera podam nr umowy (404932)sprawdz co zrobilscie w tej sprawie.Tylko wy i nie przypisujcie sobie mojej roboty kontaktow z carglass sverige z hestia itd itd
Obecny rok szkoda na astrze szyba czolowa tez kontakt z BOK.Tragedia znowu w trzech aktach.Likwidator Gulczynska.Nie polacza z nia trzeba pisac maile.Ok pisze i pytam czy zostalo wyslane do Hesti.Tak czekaja na numer szkody ubezpieczyciela.Ok 3 dni pozniej dzwonie do Hesti i pytam o to samo i odpowiedz ze dostali w tym zasr.... leasingu numer dwa dni temu.Wiec wysylam do tej ofiary maila i pisze jej co jej przesylam i prosze o druk na cesje, wysyla go i znowu cisza.Co to oznacza jak zaplacisz rate i odpierd....za nich robote to masz spokoj i satysfakcje ze masz zalatwione.Kilka dni pozniej to samo auto wpada do rowu pelnego sniegu.Zgloszenie do hesti potrzebny holownik.Kraj zdarzenia szwecja.Ok hestia przyjmuje kilkanascie min pozniej oddzwania babka z leasing volkswagen i informuje my mamy wysrane ale zadzwoni do pana juz wlasciwy czlowiek.Ok dzwoni za 30 min i mowi przejrzalem pana polise nie obejmuje holowania i pomocy za granica.Ze ku...co sprawdz jeszcze raz NIE BO NIE OBEJMUJE.Policja tutaj zalatwila i pomogla ze wszystkim.Zaplata za cholownik 2500sek.Spoko.Zgloszenie do Futury.Tragedia akt czwarty ...TRWA przez skrzynke przechodza tylko maile przesylane miedzy. niekompetentnymi durniami ktorzy zwalaja na siebie sprawe wystawienia cesji na moje nazwisko za zwrot za oplacona ww fakture.Czemu taki problem bo nie ma szkody na pojezdzie.Ich pier.... zdaniem zwrot kasy mi sie nie nalezy.ZDANIE HESTI NALEZY SIE POLISA TO OBEJMUJE ZA GRANICA!!!!!NALEZY SIE CWOKI Z FUTURY!!!!!A najlepsze ten gamon ktory wczsniej dzwonil byl z MONDIAL ASISTANCE ktory pracuje na zlecenie Hesti i co najlepsze ten sam gamon w dzien zdarzenia dzwoni po ok 4 rech godz k mowi
PRZEPRASZAM PANA MIAL PAN RACJE PANSKA POLISA OBEJMUJA ZA GRANICA POMOC HOLOWNIKA.
I wracamy :UBEZPIECZYCIEL HESTIA I MONDIAL ASISTANCE TWIERDZA I POTWIERDZAJA JUZ NA PISMIE ZE POLISA OBEJMUJE I ZWROT SIE NALEZY
FUTURA SIE MOTA A DYR DZIALU TECHNICZNEGO STANOWCZO TWIERDZI CHOC TO NIE DZIAL JEST OD TEGO ZE ABSOLUTNIE NIE NALEZY SIE ZWROT Z ZADNEJ POLISY BO
BO NIE MA SZKODY NA POJEZDZIE...ale zaraz zaraz ten sam dyrektorek dojrzal odgiety zderzak i ....jego diagnoza pewnie sa wylamane zaczepy polamane cos jeszcze.Odpisuje mu ze jego sokoli wzrok go zawodzi i tu zadzialala fizyka o ile wie co to jest i ze kazdy material nie tylko plastik pod danym ciezarem lub naciskiem podejzewam ze jego tylek tez odksztalca sie.
A TERAZ NA KONIEC NAJLEPSZE
W MCU GRUDNIU 2018 ZROBILA SIE ZALEGLOSC ALE ZARAZ W STYCZNIU JA WYZEROWALEM I ZOSTALA FV ZA POLISE I FV ZA SYMULACJE PRZEDLUZENIA UMOWY.ZROBILO SIE SMUTNO TAK CZARNO NA MOIM PROFILU WSZYSTKO OPLACONE NAWET DO PRZODU.POLISA TERMIN DO 30.01.2019 a druga fv 05.02.2019.Nie wiadomu dlaczego druga fv zostala tez juz czesciowo rozliczona. Pierwsza nie zdarzyla sie zwyczjowo w ich systemie z terminem do 30.01.2019 i ladnie na czerono zaswiecila.Ok dwa dni wczesniej jak otzrymalem z banku info ze sa na ich koncie ww pieniadze wysylam do Pani Marty S. maila ze maja juz kase na te dwie durnie rozliczane fv.NA PROFILU TYLKO SWIECI FV ZA POLISE RESZTA OPLACONA I NA CZARNO KASA CZEKA NA ZAKSIEGOWANIE.
No mysle super znowu na biezaco umowa leci wystawia w lutym nowe lacznie na 1724 zl spoko.
Jest info o nowej fv loguje sie robie zrzut (od kilku mcy je robie na dole napisze dlaczego) i jw polisa swieci kase maja juz cale dwa dni robocze i nie ksieguja bo i po co.Po kilku godz loguje sie zeby sprawdzic czy przed wekendem zdarzyli zaksiegowac i ....KAR....KUR...CO TO JEST
LUDZIE FV KTORE BYLY ZAKSIEGOWANE I OPLACONE ICH SALDO WYZEROWANE SA NA CZARNO NA PROFILU SWIECA NA CZEROWONO.ROZUMIECI TO RAZ OPLACONE FV SA JESZCZE RAZ WYMAGALNE I KUR...SWIECA NA CZERWONO
LACZNIE SWIECA NA 2074 ZL
TAK SIE KSIEGUJE W TEJ FIRMIE.ROZLICZA SIE FV Z POZNIEJSZYM TERMINEM PLATNOSCI I NIZSZA KWOTA ABY Z PRZETERMINOWANEJ Z WYZSZA KWOTA NALICZAC NIE ZGODNIE Z PRAWEM ODSETKI.
TAK DZIALA TEN ICH SYSTEM KSIEGOWANI.Podam ci bubku deugi nr umowy jak doczytales do konca (405406) BO NA TYM NUMERZE SA SZKODY I TYLKO TA UMOWA MA ZALEGLOSCI
KUR. DZIWNE TYLKO JEDNA I DWA RAZY DO ZAPLATY
NAWET ODSETKI NIE NALICZANE SA UCZCIWIE Z MCA NA MC TYLKO JAK ZLODZIEJE BANDYCI NA DWA MC WSTECZ
GDZIE I KTO TAK ROBI
ZEBRALEM JUZ 107 OSOB DO POZWU ZBIOROWEGO PRZECIW CALEJ GRUPIE MASTER POWTARZAM CALEJ ICH DOKUMENTY SA JUZ ANALIZOWANE PRZEZ BIURO RACHUNKOWE ICH POLISY PRZEZ FIRME ZAJMUJACA SIE MIN SKUPEM SZKOD JAK ROWNIEZ DWOCH PRAWNIKOW KTORYCH MASTER KIEDYS WYDYMAL.
JEST KTOS CHETNY WYSLAC MAILA NA egzekutor@gmail.com
Mozecie tak jak ja opisac elaboratem co macie do nich.Spradzenie jednego czyli umowy,polisy i aneksy oraz rozliczenia to ok jeden do poltora dnia i jest kompletna informacja czy mozna i o ile sie sadzic.Ja juz zlozylem koncem grudnia 2018 dwa pozwy i w poniedzialek bede w polsce i skladal bede kolejne w tym do izby skarbowej w katowicach,sadu okregowego w katowicach na miedzy innymi ww zdarzenia.Czyli przeciaganie procedur szkodowych i unikanie wywiazywania sie z zawartej umowy leasingu (brak pomocy w razie zdarzen min ,likwidacja szkody),bez podstawne zadanie oplacanie zle naliczonych odsetek od zle ksiegowanych fv,wymusznie kilkukrotnego oplacania fv pod rygorem wypowiedzenia umowy i zadaniem zwrotu pojazdu.
TEGO JEST OGROM PRZEZ PRAWIE TRZY LATA TYCH UMOW
A WCZESNIEJ MAM ZAMKNIETA NA NOWEGO HYUNDAIA GDZIE BYLA SZKODA CALKOWITA ZA GRANICA TERAZ SIE OKAZUJE JAK TAM JEST POPIERNICZONE Z CZEGO SIE NIE WYWIAZALI I JAK UNIKALI ODPOWIEDZIALNOSCI I POMOCY JAKA BYLI ZWIAZANI NA PODSTAWIE ZAWARTEJ UMOWY I WAZNYCH NAJSZERSZYCH PAKIETOW UNEZPIECZEN TEGO FABRYCZNIE NOWEGO AUTA
GOSCIU O ILE JESTES Z GRUPY MASTERA MOZE BY PODAC JAKI STOLEK TYLKIEM PIESCISZ.O TWOJE DANE NIE PYTAM BO ZASLONISZ SIE RODO ALE KULTURA JEZELI WYSTEPUJESZ JAKO REPREZENTANT FIRMY NAKAZUJE PRZEDSTAWIC SIE
JA PRZEDSTAWIAM CI SIE POWTORNIE :UMOWA NR 404932,405406
I radze dobrze spradz wszystko zanim zaczniesz co kolwiek pisac.POSYPUA SIE NAZWISKA NIE TYLKO NA TYM FORUM I NIE TYLKO W JEDNEJ GAZECIE POKAZE JAK DZIALA TEN WASZ PSEUDO SYSTEM I JAK DYMACIE KLIENTOW BEZ WZGLEDU NA ZAJMOWANE MIEJSCE W GRUPIE

Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej

Awatar użytkownika
Ano ja sem

Postautor: Ano ja sem » 3 lut 2019, o 15:46

OFFTOP pisze:
Vex pisze:taka (nie)ciekawa historia z mego życia wzięta:

27.07 mój samochód został rozbity. Według TU sprawcy naprawa to 77tys. Czy przewyższy to wartość pojazdu by była szkoda całkowita?
do dnia 28.08 Masterlease mówił że TU nadal nie podjęło decyzji w tej sprawie. Jako że TU ma 30 dni na wypłatę odszkodowania, to skontaktowałem się z TU i otrzymałem od nich kopie 2 pism:
z 17.08 z decyzją o szkodzie całkowitej i prośbą o zgodę na wypłatę odszkodowania
z 21.08 z ponowieniem prośby

Przez 10 dni Masterlease świadomie i z premedytacją wprowadzał mnie w błąd.

No tak. Bo w Masterlease siedzą takie małe karły i wybierają "...o patrze. Tego klienta udupimy..poczekajmy z miesiąc, niech się wkurza ..później zrzucimy na ubezpieczyciela..." Tak, pewnie to taka gra :-D

Szkoda ,że nie wszyscy (specjalnie napisałem NIE WSZYSCY) klienci chcą usłyszeć to co im się mówi. Niestety, ale mam na pęczki przykładów, w których leasing (jakikolwiek) nie otrzymał jeszcze papierów z ubezpieczalni. LUB zostały wysłane 17.08 a 28.08 jeszcze nie trafiły na biurko. CO wiecej. WIelu ubezpieczycieli ma taki bajzel ,ze : Mają wygenerowane papiery w systemie (np 17.08) ale one w ogóle jeszcze nie zostały wysłane. ALbo zostały, ale do klienta a nie do właściciela pojazdu czyli leasingu.

Tak jak powyżej. KIJ ma zawsze 2 końce....Nie ma co generalizować. Siedzę w tej branży lat "naście" i to w wielu spółkach. I jednego możecie być pewni : "nikt tam niczego nie robi "specjalnie" .." Mówię o powyższym przykładzie. A mniej lub bardziej kompetentni pracownicy sie zdarzają. Popełniają błędy- czegoś nie wyślą ,czegoś nie załatwią w 2 minuty tylko w 2 godziny, itd..

Poza tym : napisałeś ,że 17.08 była decyzja i prośba o zgodę na wypłatę odszkodowania :) Przecież to się kupy nie trzyma. Jak jest całka to jaka zgoda ? Na wypłatę do leasingu ? to nie odszkodowanie do serwisu.

Zadziornie bronisz przed nagatywnymi wpisami.
Tez mialem szkode calkowita i ubezpieczyciel ze swojej strony tu chyle czolo przed kobitkami z PZU (przez RODO nie moge wpisac ich danych) a wtedy master tylko i wylacznie zwlekal ze wazystkim.Poczawszy od rejestracji,przesylania dokumentow,wydawnia decyzji,pozwolen jakiegokolwiek z kimkolwiek kontaktu.Szkoda calkowita jezeli rozumiesz co to ozancza.Dla przedsiebiorcy nie wazne jakiego malutkiego czy duzego oznacza zawaze to samo BRAK POJAZDU WE FLOCIE.Wiec takie sprawy powinny byc zalatwiane praktycznie od reki i nie przez klienta tylko gosciu na poziomie leasing ubezpieczyciel.
Piszesz o latach tu tam a w sumie masz tego tyle co kot pod ogonem.O ile masz bo zbyt mocno stoisz po stronie firmy piszesz tekst ktory mozna w bardzo prosto zidentyfikowac ze nie nalezy do klienta.
Proste dzialanie
Tracisz pojazd tracisz dochod -czesciowy a moze calkowity jezeli ma kros jeden pojazd leasingowany.
Zaczynaja sie robic zaleglosci a SZANOWNYBMASTER ma szerokie jelito grube gdzie cie kolejnego upycha.
Nie masz pojecia o czym piszesz i nie rozumiesz o czym tutaj pisza ludzie nie tylko tutaj.Gdzie sie nie zajrzy to liczba klientow wyrazajacych opinie NIGDY WIECEJ MASTERLEASE jest na poziomie 60-74%. To chyba o czyms swiadczy. Teraz mam szybe do wymiany czolowa i co w cztery dni do debili wykonalem 22 telefony aby cokolwiek zalatwic i zglosic. Do ubezpieczyciela 2 i otzrymalem wszystko co bylo potrzebne.
TO JEST NIEKOMPETENCJA I BRAK SZACUNKU DLA TEGO KTORY ICH KARMI I DAJE CO MC WYPLATE

Awatar użytkownika
palacz

Postautor: palacz » 3 lut 2019, o 16:12

Grzengi aka Ano ja sem,
Kilka uwag:
1. Opisując sprawę w tak emocjonalny sposób odbierasz sobie wiarygodność.
2. Ćwiczyliśmy już na tym forum nie raz i nie dwa, że krzykacze najczęściej sami mają coś na sumieniu, więc może lepiej trochę wyluzuj.
3. Ten elaborat - jak sam go nazwałeś - ciężko się czyta ze względu na formę, m.in. interpunkcję, ale nie tylko. Ja przebrnąłem, ale mało komu będzie się chciało, a poza tym nie w każdym miejscu mam pewność, czy dobrze Cię zrozumiałem - np.: z tym księgowaniem wpłat na faktury...
4. Jeśli ktoś się z Tobą nie zgadza, ma inne zdanie, to niekoniecznie oznacza od razu, że jest pracownikiem krytykowanej firmy, który ma coś na sumieniu. Takie uwagi personalne są bardzo słabe i niepoważne.
5. Dużą masz szkodowość?

Awatar użytkownika
Grupa Masterlease

Postautor: Grupa Masterlease » 11 lut 2019, o 13:46

Szanowny Panie,
Przykro nam z powodu opisanych przez Pana problemów. Pragniemy podkreślić, że zależy nam na wyjaśnieniu Pana sprawy, dlatego na podstawie podanych przez Pana informacji oraz numerów umów, przeanalizujemy ją szczegółowo i skontaktujemy się z Panem. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że część sprawy związanej z opisanym przez Pana stanem salda została już priorytetowo wyjaśniona.

Z wyrazami szacunku
Dział Obsługi Klienta Grupy Masterlease

Awatar użytkownika
Łukasz

Postautor: Łukasz » 27 lut 2019, o 18:24

Ostrzegam przed Masterlease, pomimo płacenia za dodatkową obsługę serwisową firma robi wszystko aby nie realizować napraw i "olewa" klienta. PIĄTY raz zgłaszam do naprawy drzwi w samochodzie, łącznie auto spędziło w serwisie 13 dni, ale że jest to każdorazowo mniej aniżeli 72 godziny to nie przysługuje auto zastępcze. Działają na zasadzie, odebrać auto, po 2 dniach wydać aby nie wynajmować pojazdu a jak się znowu zepsuje to znowu wycieczka do serwisu. Pomimo zgłoszenia awarii drzwi od kilku dni brak jakiejkolwiek pomocy - auta nie można otworzyć a Oni każą mi nim przyjechać do serwisu.
Jednym słowem dramat.

Awatar użytkownika
Petent

Postautor: Petent » 8 mar 2019, o 12:23

Master to bardzo wysoka jakość obsługi klienta....aż do podpisania umowy. Pominę fakt, że pożenili mi auto nie nadające się do ruchu miejskiego o czym poinformowano mnie w prost gdy po tygodniu zgłosiłem się z zastrzeżeniami . ok - latam po autostradzie 60km 2x w tygodniu, jakoś się przyzwyczaiłem.

Ponad 3 tygodnie temu miałem szkodę która powinna być usunięta z AC. Przez tydzień wydzwaniałem na infolinię gdzie obiecywano mi, że zgłoszono to do serwisu i niebawem się skontaktują aby ustalić termin naprawy. Brak kontaktu, więc pojechałem sam do serwisu - spisali, potwierdzili, że skontaktują się aby umówić termin - dalej cisza. Minęło 3 tygodnie i cisza. Na infolinii master dowiedziałem się, że nie ma obligatoryjnego terminu na usunięcie szkody ale składki oczywiście mam płacić terminowo. Rekompensata czy nawet pojazd zastępczy nie przysługują.

Awatar użytkownika
koko

Postautor: koko » 15 mar 2019, o 00:57

Konkret ?
Ok.
Wciskanie kitu na żywca i sprzedaż auta po stłuczce,jako bezwypadkowe,idealne i zero normalnej reakcji na problem,
bo mózgi szczurów wyścigowych są wykastrowane.

Awatar użytkownika
klient 2

Postautor: klient 2 » 15 mar 2019, o 01:12

Ciekaw jestem, gdzie się podziały pozostałe negatywne opinie ?

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja

Postautor: Jarosław Król » 15 mar 2019, o 01:22

klient 2 pisze:Ciekaw jestem, gdzie się podziały pozostałe negatywne opinie ?

Negatywne opinie? Masz na myśli Twoje dwa wierszyki z bluzgami, w których nie ma ani jednego konkretu? Nie przejmuj się - nie zostały usunięte tylko zarchiwizowane i mogą zostać przywrócone - to tak na wypadek gdybyś próbował twierdzić, że ktoś tu coś cenzuruje.

Są konkretne argumenty, to wpis pozostaje. A jak są bluzgi, wylewanie żali bez >>żadnych<< informacji pozwalających ocenić o co chodzi, to wpis leci do kosza.

Awatar użytkownika
możesz mi

Postautor: możesz mi » 15 mar 2019, o 02:11

Jarosław Król pisze:
klient 2 pisze:Ciekaw jestem, gdzie się podziały pozostałe negatywne opinie ?

Negatywne opinie? Masz na myśli Twoje dwa wierszyki z bluzgami, w których nie ma ani jednego konkretu? Nie przejmuj się - nie zostały usunięte tylko zarchiwizowane i mogą zostać przywrócone - to tak na wypadek gdybyś próbował twierdzić, że ktoś tu coś cenzuruje.

Są konkretne argumenty, to wpis pozostaje. A jak są bluzgi, wylewanie żali bez >>żadnych<< informacji pozwalających ocenić o co chodzi, to wpis leci do kosza.

O wielki cenzorze!
Bluzgi ? -nie ma przekleństw. Pomyliło ci się łuczywo z tym drugim do rymu.
Usuwanie treści to cenzura a chowanie treści- również.

Wróć do „Opinie o firmach leasingowych”