[Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Poznaj opinie o leasingodawcach. Opisz swoje doświadczenia.

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
3%
Wszystko w porządku
6
19%
Przeciętnie
4
13%
Czuję niesmak
1
3%
Nigdy więcej
20
63%

Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Postautor: Jarosław Król » 15 mar 2019, o 09:27

możesz mi pisze:Bluzgi ? -nie ma przekleństw.

"Ścierwa", "szczuro-kloaczne istoty" to Twoim zdaniem nie przekleństwa?
Zresztą bluzgi to nie tylko przekleństwa - chyba, że na potrzeby własne masz jakąś inną definicję.

możesz mi pisze:Usuwanie treści to cenzura a chowanie treści- również.

Nikt ci nie broni krytykować tego czy innego leasingodawcy.
Cenzura myli ci się z moderacją.

Powtórzę jeszcze raz:
"Są konkretne argumenty, to wpis pozostaje. A jak są bluzgi, wylewanie żali bez >>żadnych<< informacji pozwalających ocenić o co chodzi, to wpis leci do kosza."
Jak widzisz wpis, w którym napisałeś jakiś konkret (co prawda niewielki i trzeba było cię o to poprosić) jest widoczny na forum.

Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej

Awatar użytkownika
MPM

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Postautor: MPM » 21 maja 2019, o 15:06

możesz mi pisze:
Jarosław Król pisze:
klient 2 pisze:Ciekaw jestem, gdzie się podziały pozostałe negatywne opinie ?

Negatywne opinie? Masz na myśli Twoje dwa wierszyki z bluzgami, w których nie ma ani jednego konkretu? Nie przejmuj się - nie zostały usunięte tylko zarchiwizowane i mogą zostać przywrócone - to tak na wypadek gdybyś próbował twierdzić, że ktoś tu coś cenzuruje.

Są konkretne argumenty, to wpis pozostaje. A jak są bluzgi, wylewanie żali bez >>żadnych<< informacji pozwalających ocenić o co chodzi, to wpis leci do kosza.

O wielki cenzorze!
Bluzgi ? -nie ma przekleństw. Pomyliło ci się łuczywo z tym drugim do rymu.
Usuwanie treści to cenzura a chowanie treści- również.

Fakt, ciężko się czysta Twoje wpisy. Uparłem się i przebrnąłem. I stwierdziłem ,że musiałbym to pogrupować ,zeby zrozumieć ;)

Dobrze by było ,zebyś też napisał , czy firma, którą obsmarowaleś wyszła z Twarzą i załatwiła wszystkie Twoje postulaty ? To ważne. Bo czym innym jest przyjąć krytykę i ją olać a czym innym jest ją przyjąć i naprawić błąd + rozwiązać indywidualny problem. Więc jak ??

Wróć do „Opinie o firmach leasingowych”