Opinie na temat PSA Finance (Peugeot, Citroen)

Poznaj opinie o leasingodawcach. Opisz swoje doświadczenia.
Awatar użytkownika
Poszkodowana

Opinie na temat PSA Finance (Peugeot, Citroen)

Postautor: Poszkodowana » 18 cze 2017, o 22:38

Witajcie,

poszukuję osób, które zostały pokrzywdzone przez PSA Finance (część firmy importującej marki Peugeot i Citroen).

Przygotowuję się do walki w sądzie i może jeżeli będzie kilka osób w podobnej sytuacji będzie nam łatwiej.

Na wszelkie informacje czekam pod mailem: PoszkodowaniPSAFinance@gmail.com.

Pozdrawiam
Poszkodowana :(

Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej

Awatar użytkownika
ECJIP

Re: Opinie na temat PSA Finance (Peugeot, Citroen)

Postautor: ECJIP » 23 sie 2018, o 13:09

Witam
stanowczo odradzam jakiejkolwiek współpracy z firmą PSA GROUPE- psa-finance.com, Po podpisaniu umowy leasingowej nie ma sznns na jaką kolwiek obsługę, wykonanie cesji jest nie mozliwe, ciągle dochodzą jakieś opłaty. Tomasz

Awatar użytkownika
Smyk

Re: Opinie na temat PSA Finance (Peugeot, Citroen)

Postautor: Smyk » 5 wrz 2018, o 10:37

Niemożliwe jest aby przekazać leasing innemu podmiotowi, mimo, że podmiot wykazuje dobre zyski, fatalny kontakt z opiekunem, czas obsługi.... ślimak szybciej sie porusza - stanowczo odradzam tą firmę.

Awatar użytkownika
Robert19

Re: Opinie na temat PSA Finance citroen

Postautor: Robert19 » 15 kwie 2019, o 09:49

ORDADZAM STANOWCZO TĄ FIRME .Mam busa w lizigu z tej firmy .Pracują tam same cwaniaki i kombinują jak tu oszukac każdego klienta .Gdyby nie to że nie mam czasu na sprawy sądowe, dawno już bym ich kilka razy pozwał .Wszystkie inne firmy tylko nie ta.Odradzam

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja

Re: Opinie na temat PSA Finance citroen

Postautor: Jarosław Król » 15 kwie 2019, o 10:04

Robert19 pisze:ORDADZAM STANOWCZO TĄ FIRME .Mam busa w lizigu z tej firmy .Pracują tam same cwaniaki i kombinują jak tu oszukac każdego klienta .Gdyby nie to że nie mam czasu na sprawy sądowe, dawno już bym ich kilka razy pozwał .Wszystkie inne firmy tylko nie ta.Odradzam

A co konkretnie się wydarzyło?

Wróć do „Opinie o firmach leasingowych”