[Ankieta] Opinie i komentarze o VB Leasing (wcześniej Idea Getin Leasing)

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
9%
Wszystko w porządku
2
18%
Przeciętnie
2
18%
Czuję niesmak
1
9%
Nigdy więcej
5
45%
 
Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
idea getin leasing opinia

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: idea getin leasing opinia »

Ja z kolei jestem generalnie zadowolony z obsługi leasingu przez Idea Getin. No bo formalności mają skrócone do minimum, szybka decyzja kredytowa, możliwość negocjacji warunków, dobry kontakt z przedstawicielem, duży wybór usług dodatkowych, etc. Z minusów - jak się nie płaci faktur w terminie, to potrafią truć D. i naliczać kary. Ale jak się przestrzega terminów to nie ma problemu. Tak więc generalnie moja opinia o Idea Getin Leasing jest pozytywna.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
ikar

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: ikar »

u mnie generalnie też wszystko w porządku. nawet jak coś naliczali dodatkowo za opóźnienia to dało się dogadać i anulowali. gdybym miał oceniać to dałbym mocne 7/10

Awatar użytkownika
K.A

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: K.A »

W dniu wczorajszym zakończyliśmy trzy letni okres współpracy z Idea Leasing (teraz Idea Getin Leasing), w zakresie finansowanie auta firmowego. Współpraca przebiegła bez żadnych większych zgrzytów, a wszystko odbyło się właściwie tak, jak być powinno. A jeśli już pojawiały się jakieś problemy (np. w kwestii wyboru ubezpieczyciela), to obsługa klienta szybko i sprawnie załatwiała sprawę. Ogólnie więc polecam Idea Getin Leasing, i dziękuję za dotychczasową współpracę.

Awatar użytkownika
big king

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: big king »

ikar pisze: 13 kwie 2022, o 13:36 u mnie generalnie też wszystko w porządku. nawet jak coś naliczali dodatkowo za opóźnienia to dało się dogadać i anulowali. gdybym miał oceniać to dałbym mocne 7/10
Dokładnie tak :) Nawet jak są problemy, to można się dogadać. Mi doliczyli niedawno opłatę za przekroczenie terminu wymiany dowodu rejestracyjnego, ale wystarczył jeden mail z reklamacją i anulowali mi nadpłatę ;) Oczywiście można narzekać na idea getin leasing, irytować się i wylewać gorzkie żale w internecie w postaci negatywnych opinii, ale prawda jest taka że przy odrobinie wysiłku można ten leasing przetrwać bezprzypałowo. Wystarczy pilnować podstawowych terminów, płacić na czas raty, a jak już coś się wydarzy to jak człowiek z człowiekiem się dogadać można.

Awatar użytkownika
majk

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: majk »

Współpraca z Idea Getin Leasing układa się w miarę w w porządku, choć koszty ubezpieczenia mogłyby być mniejsze. W porównaniu z innymi leasingami, które aktualnie posiadam, jest jednak całkiem dobrze u nich wszystko poukładane.

Awatar użytkownika
Klientt

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: Klientt »

Tez odradzam podpisywanja umów z tym pseudo bankiem. Jest problem z cesja samochodu. Nie wyrażają zgody pseudo analitycy i tyle, nikt nie moze nic powiedziec jaki jest powod. Przestrzegam przed takimi parabankami. Jedyny sposob na szybsza splate leasingu jest ogloszenie upadlosci i problem znika..


Awatar użytkownika
Hubert Szwedek

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: Hubert Szwedek »

Nie polecam! wieczna wojna o 3 dni spóźnienia o chorendalne kwoty typu 100, 200zł za wezwania do zapłaty. koniec końcówsami mylą się w ilośći wysłanych wezwań i korygują z łaską fv. NIGDY WIECEJ!!!

Awatar użytkownika
GabMr

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: GabMr »

NIE POLECAM !!!!! 😫 Ciągle sobie za coś naliczają, nie informując, za każdy dzień zwłoki kolejne opłaty…. Pobierają np 100 zł na udzielenie informacji, oczywiście o ile w ogóle da się dodzwonić … w przeciągu 2,5 roku płacania leasingu straciłam kilka tysięcy złotych na ich „opłaty”. Tragedia!! Podają zły numer konta na fakturach, kontakt średni, warunki bez rewelacji, mnóstwo ukrytych kosztów o których nie ma mowy na początku.. idzie depresji dostać, odliczam dni do końca spłaty. PROSZĘ UNIKAĆ IDEA GETIN LEASING ! 😡😡😡😡

Awatar użytkownika
blako
Posty: 1
Rejestracja: 1 sty 2023, o 14:34

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: blako »

Uciekać od tej firmy z daleka, najwięksi oszuści i złodzieje jakich w życiu spotkałam!!!
Jak można tak chamsko okradać ludzi....to sie o głowie nie mieści
Czy ktoś próbował podać ich do sądu albo jakiś pozew zbiorowy bo mi już żyłka pękła?


ODPOWIEDZ