[Ankieta] Opinie i komentarze o BNP Paribas Lease

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
13%
Wszystko w porządku
2
25%
Przeciętnie
1
13%
Czuję niesmak
0
Brak głosów
Nigdy więcej
4
50%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
administracja
FmLeasing.pl
Posty: 32
Rejestracja: 17 sty 2009, o 12:42

[Ankieta] Opinie i komentarze o BNP Paribas Lease

Post autor: administracja »

Zapraszamy do wyrażenia opinii i/lub oddania głosu w ankiecie dotyczącej firmy:
BNP Paribas Lease
Zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami i uwagami. Jednocześnie prosimy o przemyślane i wyważone wpisy.

Jeżeli chcesz poznać/umieścić opinię o innej firmie:
Opinie o firmach leasingowych - lista >

UWAGA! Zamieszczenie opinii nie wymaga rejestracji na forum. Rejestracja jest jednak konieczna aby głosować w ankietach.
Tu zarejestrujesz się w kilka sekund >
http://www.FmLeasing.pl | Kontakt: forum(at)fmleasing.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Cacid
Posty: 2
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 16:50

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o BNP Paribas Lease

Post autor: Cacid »

Witam!
Pierwszy raz spotkałem się z taką arogancją ze strony firmy bankowej. Tam pracują chyba jakieś gwiazdy finansjery ze stolycy. A na pewno tak o sobie myślą.
Z takim olewaniem i pomiataniem przyszłym klientem nie miałem jeszcze do czynienia. Nie odpowiadali na najbardziej banalne pytania. Kontakt na e-mail nie istnieje. Przez telefon spychologia i na każde pytanie każą kontaktować się z handlowcem, a handlowiec nie odbiera telefonów przez całe dnie i nigdy nie oddzwania.
Pomimo ciekawej oferty zrezygnowałem, dziś puściły mi nerwy i zacząłem rozmawiać z konkurencją.
Z czystym sumieniem nie polecam tej firmy, chyba, że ktoś lubi jak mu ktoś robi łaskę, że żyje.

Awatar użytkownika
Nikita_Bennet
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2018, o 12:03

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o BNP Paribas Lease

Post autor: Nikita_Bennet »

W sumie oferta ciekawa to fakt i tańsza niż dealerska. Ja czekam na dokumenty, zobaczymy jak to będzie choć chyba już złapałem ich na babolu, zobaczymy jak z tego wybrną ;) Nie omieszkam napisać.

Awatar użytkownika
Macio

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o BNP Paribas Lease

Post autor: Macio »

Właśnie zakończył mi się leasing w BNP Paribas Leasing ...i
....na pożegnanie niespodzianka: opłata za zakończenie leasingu (w terminie, zgodnie z umową!) 400zł netto!
....nigdy więcej BNP Paribas! Odradzam!

Awatar użytkownika
scorpion
Posty: 18
Rejestracja: 25 lis 2020, o 09:53

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o BNP Paribas Lease

Post autor: scorpion »

Większość przedmiotów można u nich wyleasingować będąc klientem korporacyjnym z przychodem powyżej 10 mln zł.
To stanowi duże ograniczenie.

Awatar użytkownika
Rmo

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o BNP Paribas Lease

Post autor: Rmo »

Najbardziej skurwiała firma leasingowa. Zero kontaktu. Totalny zlew i naliczają bezpodstawnie noty. Unikać

Awatar użytkownika
Dariusz
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2021, o 12:37

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o BNP Paribas Lease

Post autor: Dariusz »

Leasing w PNB PARIBAS - oby tylko nie tam. Na emaile z prośbą o wyjaśnienie nieścisłości w opłatach wysyłają terenową firmę windykacyjną, następnie trzeba opłacić koszty interwencji a także opłatę, około 800,- za zlecenie tej interwencji. Każde pismo od nich, typu wezwanie do zapłaty, duplikat faktury, i tym podobne, to 123,00 PLN. Miałem kilka leasingów, ale jeszcze nigdy tak nieprzyjaznego. Pozdrawiam Dariusz.

Awatar użytkownika
LilKim

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o BNP Paribas Lease

Post autor: LilKim »

TOTALNE DNO I ZERO PROFESJONALIZMU. Miałam u nich samochód w leasingu. W odpowiedzi na moje zapytania odpisuja zdawkowo i bez konkretnej odpowiedzi. Nie chca rozwiazać problemu, udajac że nie istnieje. Za każdym razem informacja zwrotna jest INNA (na to samo zapytanie) a ich styl odpowiedzi taki, jakbym była jakimś debilem, którego można wydoić. Porażka


ODPOWIEDZ