[Ankieta] Opinie i komentarze o mLeasing (dawniej BRE Leasing)

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
3
15%
Wszystko w porządku
6
30%
Przeciętnie
4
20%
Czuję niesmak
5
25%
Nigdy więcej
2
10%
 
Liczba głosów: 20

Awatar użytkownika
M Z

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o BRE Leasing

Post autor: M Z »

Odradzam - nigdy wiecej pisze:Miałem kilka samochodów osobowych u nich na spółkę. Do czasu jak wartość samochodów była porównywalna albo niższa od kwoty zobowiązania, wszystko ok, ale po 2 latach leasingu zaczęły sie jaja... Po 3 tyg spóźnienia wypowiedzenia umów (spóźniony jeden samochod, wypowiadają 3). Oczywiście umowy wznowili, ale jegomość który zajmował sie tematem (z centrali) po tym jak żarzadali 9 tys za wznowienie umów od samochodów wartych z 80 tys, w odpowiedzi na moje próby negocjacji otwarcie mi powiedział, ze im tych umów tak naprawdę sie nie opłaca wzmacniać, bo zadłużenia u nich mam z 30 tys (suma rat do spłaty) a samochody są warte z 80, więc Jego firma (Bre Leasing) na tym wznowieniu traci z 50 tys i albo płace 9 +VAT za jego fatyge, albo oni sobie je sprzedadzą.

Uważajcie na nich, to przecwaniaki. Jeśli jedyna opcja na Leasing byłoby wzięcie go w Bre wolałbym chodzić pieszo.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
becia
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2018, o 11:12

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o mLeasing (dawniej BRE Leasing)

Post autor: becia »

NIE poleca, dawno nie spotkałam się z takim olewanie klienta (dosłownie), pan nie odbiera, nie oddzwania, umawia się, a potem nie można się z nim skontaktować, ukryte opłaty, co z tego, że zapytasz czy są jeszcze jakieś opłaty, będą kłamać, że nie a potem się okazuje co innego,problem z dostaniem dokumentów jakichkolwiek, w dodatku zatrudniają sobie jakąś szemraną firmę która niby ma ułatwić rejestrację pojazdu, a w rzeczywistości ją znacznie utrudnia i wydłuża w czasie, musiałam tam iść kilka razy tracąc czas bezsensu, pani najpierw kłamie potem nic nie wie, zero chęci wyjaśnienia czegokolwiek, ogólnie całokształt to fatalna obsługa, bezczelna, opryskliwa, żenująco niski poziom

Awatar użytkownika
dorKK

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o mLeasing (dawniej BRE Leasing)

Post autor: dorKK »

Ku przestrodze dla wszystkich właściciel firm zwolnionych z podatku VAT.
W razie wystąpienia szkody z OC sprawcy mLeasing odcina się od poniesienia kosztów podatku VAT od naprawy auta.
Jestem obecnie w takiej sytuacji, którą opisałam szerzej w wątku ubezpieczenia.

Awatar użytkownika
n3lly
Posty: 24
Rejestracja: 20 gru 2014, o 12:21

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o mLeasing (dawniej BRE Leasing)

Post autor: n3lly »

Czy dobrze widzę że od jakiegoś czasu zmienili TOiP i pobierają opłatę za obsługę zewnętrznego ubezpieczenia OC/AC w kwocie 250 netto rocznie?
Mam umowę z 2017r i nie płacę za obsługę zew. polisy, a teraz szukam nowego finansowania.

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o mLeasing (dawniej BRE Leasing)

Post autor: Lui »

n3lly pisze:Czy dobrze widzę że od jakiegoś czasu zmienili TOiP i pobierają opłatę za obsługę zewnętrznego ubezpieczenia OC/AC w kwocie 250 netto rocznie?
Mam umowę z 2017r i nie płacę za obsługę zew. polisy, a teraz szukam nowego finansowania.
Zawsze mieli opłatę, tylko kiedyś inaczej ją naliczali, chyba dopiero wtedy, gdy zmiana następowała w trakcie umowy leasingu. A teraz liczą za każdy rok
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
n3lly
Posty: 24
Rejestracja: 20 gru 2014, o 12:21

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o mLeasing (dawniej BRE Leasing)

Post autor: n3lly »

Czy komuś udało się wynegocjować umowę bez tej opłaty?

Awatar użytkownika
Dorota_K

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o mLeasing (dawniej BRE Leasing)

Post autor: Dorota_K »

Zdecydowanie odradzam. Kazde glupstwo, najmniejsza i nieistotna zmiana jest obarczona stosowna oplata netto. Ale to bajka, to wiadomo przy podpisywaniu umowy. Osobna kwestia jest ubezpieczenie- najdrozsze na rynku! owszem uwzglednili wszystkie znizki, co z tego, identyczne ubezpieczenie z PZU kosztuje 600 zlotych mniej!!! Rok wczesniej 800 zl mniej !!! Mozna wystapic o zgode na ubezpieczenie zewnetrzne ale firma musi sie zgodzic (np. Z Warta nie maja umowy wiec nie) i :

"
Z tytułu ubezpieczenia indywidualnego zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji naliczane są dodatkowe koszty:
• 200 PLN netto przy podpisaniu aneksu – opłata jednorazowa (pkt 17 Tabeli: Indywidualne uzgodnienia w zakresie ubezpieczenia przedmiotu leasingu poza pakietem ubezpieczeniowym mLeasing)
• 250 PLN netto opłata za administrowanie polisą obcą – opłata coroczna, pobierana również w pierwszym roku obowiązywania polisy obcej (pkt 20 Tabeli)"

W dodatku za kazdym razem albo sa niezwykle niegrzeczni albo przynajmniej nastawieni na to zeby nie pomoc, a najlepiej utrudnic. To kolejny leasing, pierwszy w mLeasingu, i chyba nie musze dodawac ze ostatni. Jeszcze 2,5 roku nerwow ...

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o mLeasing (dawniej BRE Leasing)

Post autor: Jarosław Król »

@Dorota_K: O! I to jest rzeczowa krytyka, wiadomo o co chodzi itd.

Niestety mLeasing jest faktycznie jedną z tych firm, która bardzo brzydko bawi się kontynuacjami ubezpieczeń. :(

Awatar użytkownika
Patryk150
Posty: 2
Rejestracja: 9 paź 2019, o 11:07

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o mLeasing (dawniej BRE Leasing)

Post autor: Patryk150 »

w trakcie umowy wymyślili sobie dodatkowe opłaty których nie było , ogólnie nie ma problemów ale prawo nie działa wstecz więc zniechęciłem się przez to do nich

Awatar użytkownika
Beaaa

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o mLeasing (dawniej BRE Leasing)

Post autor: Beaaa »

W wigilię zamiast życzeń świątecznych klient otrzymuje smsa z prośbą o zapłatę raty, której termin upływa dopiero za tydzien! ŻENADA ROKU!!! Wam też życzę wesołych świąt mleasing :evil:


ODPOWIEDZ