[Ankieta] Opinie i komentarze o mLeasing (dawniej BRE Leasing)

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
3
15%
Wszystko w porządku
6
30%
Przeciętnie
4
20%
Czuję niesmak
5
25%
Nigdy więcej
2
10%
 
Liczba głosów: 20

Awatar użytkownika
SnRPPiS

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o mLeasing (dawniej BRE Leasing)

Post autor: SnRPPiS »

Praktycznie brak kontaktu z obsługą klienta . Auto miało stłuczkę a mLeasing wstrzymał naprawę z ubezpieczenia i firma ubezpieczeniowa nie mogła zapłacić za naprawę szkody ! Trzy miesiące nic się nie działo w sprawie . W sumie to próbują mnie oszukać na kilkanaście tysięcy zł . Ale nie ma powodów do zmartwienia - sprawa w sądzie , z oszustami trzeba walczyc bo inaczej nas okradną .


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Wkurzony

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o mLeasing (dawniej BRE Leasing)

Post autor: Wkurzony »

fatalna współpraca, wysokie ceny i prowizje, totalny burdel w dziale rozliczeń i faktur
pracownicy jak przedszkolaki
spraw załatwić się nie da, bo dosłownie nie ma z kim rozmawiać
NIE POLECAM, OMIJAĆ Z DALEKA

Awatar użytkownika
Aneta1989

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o mLeasing (dawniej BRE Leasing)

Post autor: Aneta1989 »

Odradzam tego leasingu!! to oszusci ktorzy zarabiaja na twoich potknieciach. omijajcie ich szerokim lukiem jezeli nie chcecie miec pozniej problemow
Mam u nich samochod albo mialam juz sama nie wiem jak to nazwac. Wszytskie raty placone na bierzaco, 1 miesiac poslizgu z cesja i odrazu zabrali mi samochod, zero kontaktu z nich strony przed rozpoczeciem jakichlkolwiek dzialan! ale juz zawiadomic windykatora to umieli odrazu. zero etyki jakiejkolwiek moralnego zachowania!! ten co kieruje ta firma chyba licza sie dla niego tylko zgrabione pieniadze od zwyklych ludzi. maja placone wszytskie raty za samochod a zabieraja go aby zarobic na licytacji. Uwarzajcie i nigdy nie pakujcie sie w problemy z nimi!! OKROPNA FIRMA.


ODPOWIEDZ