[Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
2
8%
Wszystko w porządku
10
40%
Przeciętnie
5
20%
Czuję niesmak
4
16%
Nigdy więcej
4
16%
 
Liczba głosów: 25

Awatar użytkownika
administracja
FmLeasing.pl
Posty: 32
Rejestracja: 17 sty 2009, o 12:42

[Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: administracja »

Poza opiniami przeczytaj także informację o dobrych praktykach stosowanych przez firmę:
Dobre praktyki stosowane przez EFL


Zapraszamy do wyrażenia opinii i/lub oddania głosu w ankiecie dotyczącej firmy:
Europejski Fundusz Leasingowy
Zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami i uwagami. Jednocześnie prosimy o przemyślane i wyważone wpisy.

Jeżeli chcesz poznać/umieścić opinię o innej firmie:
Opinie o firmach leasingowych - lista >

UWAGA! Zamieszczenie opinii nie wymaga rejestracji na forum. Rejestracja jest jednak konieczna aby głosować w ankietach.
Tu zarejestrujesz się w kilka sekund >
http://www.FmLeasing.pl | Kontakt: forum(at)fmleasing.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
nowy
Posty: 10
Rejestracja: 15 maja 2009, o 14:49

[Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: nowy »

Korzystałem z leasingu w EFL kilka dobrych lat temu. Nie jestem z tej firmy ani przesadnie zadowolony, ale też nie jestem uprzedzony.
Po prostu przeciętnie. Trochę plusów, ale i trochę minusów.

Podpadli mi na samym początku kwasami w salonie. Ofertę w tamtym czasie dali mi bardzo atrakcyjną na tle konkurencji. Przyczynił się do tego mój znajomy, który był przedstawicielem EFL. Oferta była naprawdę bardzo tania. Jednak okazało się, że chyba w salonie samochodowym też współpracowali z EFL i chcieli chyba jakąś prowizję "za mnie".
Zaczęły się kwasy. Zaczął do mnie dzwonić przedstawiciel EFL z innego oddziału składać dziwne propozycje, żebym brał przez ich oddział, a nie przez tego znajomego. On nie wiedział, że to mój znajomy. Na prawdę było to mało eleganckie i gdyby nie mój znajomy to poważnie bym się wtedy zastanowił czy podpisywać umowę z EFL.

Sama obsługa umowy odbywała się bez problemowo, a raczej odbywałaby się gdyby nie zdarzyło się kilka razy, że coś od nich chciałem. Raz to był duplikat dowodu rejestracyjnego, dwa razy zmiana danych w umowie leasingu i coś jeszcze.
Wszystko to był straszny problem i za wszystko opłaty. Ogólnie odniosłem takie wrażenie, że ta firma ma nastawienie, żeby złapanego klienta wydusić jak cytrynkę. Wszystko o co by się człowiek do nich nie zwrócił ma swoją pozycję w cenniku.
Jakoś tak to nie bardzo. Nie wiem czy to tak wygląda również w innych firmach, bo nie mam porównania. Dopiero teraz będę podpisywał drugą w karierze umowę leasingu i nie planuję, żeby to był EFL.

Zastanawiałem się czy zaznaczyć "przeciętnie" czy też "czuję niesmak". Ale nie chcę być też zbyt surowy.

Awatar użytkownika
klaus
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2009, o 15:21

[Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: klaus »

Witam ,

Miałem swoja przygodę z tą firmą i szczerze powiem denerowwało mnie to , że nie można było się tam nigdy dodzownić obsługa klientów przez infolinię w przypadku leasingu nie ma dla mnie sensu . Nie mogłem mieć swojego stałego doradcy bo cały czas się zmieniał . Po zakończeniu umowy trafiłem do firmy Gurufinancial i od tej pory mam jednego człowieka , który odpowiada za moje sprawy. Co do EFL - wszystko ok ale brak tego łącznika przez co miałem troszeczke problemów .
Polecam firmę ludziom cierpliwym .


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
// NOTATKA MODERATORA //
Podejrzenie spamu:
Istnieje ryzyko, że wpis ten jest celową manipulacją.
Jeśli uważasz inaczej poinformuj nas o tym admin@forumleasing.pl
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

[Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: Lui »

Witam
Gurufinancial z tego co widzę na ich stronie to nie jest firma leasingowa, tylko firma doradcza. W takim razie, którą firmę Ci polecili, że jesteś zadowolony?

Pozdrawiam
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

[Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: Lui »

I jak z tym guru? Kogo oni polecają?
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
SFM
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2009, o 14:43

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: SFM »

Jak na razie nie narzekam ,
Żadnych sztuczek jak na razie również nie ma ,
Co do wielu doradców , jak się kontaktuję z jedną sympatyczną Panią Kamilą chętnie służy mi pomocą i nie narzekam na utrudniony kontakt a tym bardziej wielu doradców

Awatar użytkownika
Amelka
Posty: 4
Rejestracja: 25 paź 2010, o 22:49

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: Amelka »

Moja opinia jest na razie neutralna, jestem w 'fazie rozmow' z przedstawicielem efl, poki co jest rzetelnie, odpowiadaja na moje pytania i rozwiewaja watpliwosci. Nie chodzi o to zeby bylo milo, tylko zeby sie przylozyli do swojej pracy tak, aby po podpisaniu umowy nie bylo zastrzezen. Poki co nie wszystko jest ok.

Awatar użytkownika
abuso1
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2010, o 12:10
Lokalizacja: Mezzomonte,Polcenigo Włochy i Wrocław Polska

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: abuso1 »

..............


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
// NOTATKA MODERATORA //
Podejrzenie spamu:
Istnieje ryzyko, że wpis ten jest celową manipulacją.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ostatnio zmieniony 9 lis 2010, o 12:58 przez abuso1, łącznie zmieniany 1 raz.
I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką.

Awatar użytkownika
malina
Posty: 1
Rejestracja: 4 lis 2010, o 21:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: malina »

ja zawarlam umowe z efl dwa tygodnie temu, przyzaje, ze decyzje podjelam bardzo szybko, w sumie po jednej rady od znajomego i dopiero teraz tak na prawde szukam opinii, mam nadzieje, ze sie nie zawiode bo obsluga przy zalatwianiu wszystkich formalnosci byla bardzo profesjonalna.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
// NOTATKA MODERATORA //
Podejrzenie spamu:
Istnieje ryzyko, że wpis ten jest celową manipulacją.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Moj post nie mial byc spamem, ani nikogo obrazac, zglosilam sprawe do administracji, lepiej usunac wpis, ktory komus nieodpowiada, aby mozna bylo normalnie funkcjonowac na forum.

// EDIT by admin:
Wbrew temu co twierdzi użytkowniczka wpis ten jest spamem - tu można przeczytać więcej: http://www.fmleasing.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=2403
Ostatnio zmieniony 15 lis 2010, o 11:04 przez malina, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: Jarosław Król »

abuso1, malina, Strasznie ciency jesteście w tym marketingu szeptanym. EFL wam za to płaci, czy wy tak sami z siebie? Zresztą nie interesuje mnie to.

Sugeruję zniknąć z forum z tymi głupawymi wpisami zanim zrobicie dużą krzywdę firmie, którą próbujecie nieudolnie zareklamować.

// Gwoli wyjaśnienia czytającym ten wątek - IP wyżej wspomnianych użytkowników powtarza się z innymi wpisami, w innych wątkach dotyczących EFL (oczywiście wpisami pozytywnymi), gdzie "udawani" byli inni użytkownicy. Ogólnie zbiega się to w czasie z jakąś podwyższoną aktywnością dotyczącą EFL nie tylko na tym forum.
Te mało profesjonalne metody może są dobre i skuteczne, ale akurat nie na tym forum.

W przypadku podejmowania kolejnych tego typu działań manipulacyjnych na tym forum ze strony EFL lub osób z związanych z tą firmą, zastosujemy środki adekwatne... a nawet więcej.
Kto chce może tą groźbę traktować jako ostrzeżenie. 8-)


ODPOWIEDZ