[Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
2
8%
Wszystko w porządku
10
40%
Przeciętnie
5
20%
Czuję niesmak
4
16%
Nigdy więcej
4
16%
 
Liczba głosów: 25

Awatar użytkownika
Matti
PRO/Moderator
Posty: 163
Rejestracja: 29 maja 2009, o 12:45

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: Matti »

Żenadka :(
"Nie znam się na tym, więc tym chętniej się wypowiem..." --> FAIL!


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
rumun

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: rumun »

EFL jestem na nie. Dlaczego? Bo przygoda ze wszystkimi dużymi firmami leasingowymi najlepiej wygląda tylko na początku. A później? A później jesteś tylko cyferką w systemie.

Awatar użytkownika
PiotrKosiński
Posty: 1
Rejestracja: 8 maja 2013, o 15:48

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: PiotrKosiński »

rumun pisze:EFL jestem na nie. Dlaczego? Bo przygoda ze wszystkimi dużymi firmami leasingowymi najlepiej wygląda tylko na początku. A później? A później jesteś tylko cyferką w systemie.
Zależy nam na poprawie jakości naszych usług, aby nasi klienci byli zadowoleni ze współpracy. Jeśli według Ciebie miały miejsca jakieś zaniedbania z naszej strony, prosimy skontaktuj się z działem reklamacji w Biurze Obsługi Klienta: efl.pl/obsluga-klienta

Piotr Kosiński,
Europejski Fundusz Leasingowy

Awatar użytkownika
dario1

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: dario1 »

// Treść wpisu została usunięta jako niekonkretna bądź oszczercza.

// Użytkownik otrzymał przed usunięciem możliwość doprecyzowania wpisu, ale z niej nie skorzystał.

Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: Tomasz Piotrowski »

dario1 pisze:Tragedia , nigdy więcej efl .Miałem kilka umów , traktują cie jak śmiecia .z bankami mozna rozmawiać , z efl nie ! :cry:
Proponuję zacząć kasować takie bezsensowne wpisy bez argumentów. :roll:

Awatar użytkownika
jorzel

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: jorzel »

kilka lat temu przeszedłem piekło przy próbie otrzymania zakończenia umowy leasingowej samochodu. Mało brakowało, a sprawa skończyła by się w sądzie. Nie polecam i stanowczo odradzam.

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: Michał Krupiński »

jorzel pisze:kilka lat temu przeszedłem piekło przy próbie otrzymania zakończenia umowy leasingowej samochodu. Mało brakowało, a sprawa skończyła by się w sądzie. Nie polecam i stanowczo odradzam.
Kilka lat temu mogło tak być, bo wtedy EFL był zorganizowany na modłę obecnego Getin Leasing czy Idea Leasing.

Obecnie jest dużo lepiej. Firm wróciła do grona leasingodawców, którzy nie robią klientów w balona przy każdej nadarzającej się okazji. :)
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
OLLI

ELF opinia

Post autor: OLLI »

Jestem uwiązany z EFL i mogę coś na temat tej firmy opisać płacę w terminie i dają mi spokój ale miałem problemy np. dopisywane na fakturze pozycje nigdy nie godzić sie na faktury zbiorcze oszukują problem z odzyskaniem kasy zapłaconej ,
Ale jako leasing nie jest zły wszędzie są oszuści pozdrawiam ,

Awatar użytkownika
ada31

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: ada31 »

Uważajcie na FFL. Wszystko szło gładko, zaproponowali pomoc we wszystkim, ale jakoś przemilczeli ile ta pomoc będzie mnie kosztować. Właśnie dostałam fakturę. Wciśnięto mi katrę FLOTA Orlenu za 37 złotych i pomoc w zarejestrowaniu samochodu za niecałe 400 złotych. A ....i jeszcze darmowe konto firmowe w Credit Agricole, ale tylko przez pierwszy rok. Czyli typowa łapanka frajerów.

Awatar użytkownika
FmLeasing.pl - adm
Posty: 170
Rejestracja: 1 paź 2009, o 16:58

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze Europejski Fundusz Leasingowy

Post autor: FmLeasing.pl - adm »

Decyzja o udzieleniu leasingu zapadła w ciągu 1 dnia. Przedstawiciel firmy przyjechał do naszej firmy aby podpisać umowę.

W trakcie trwania leasingu wszystko przebiega prawidłowo. Ciekawym rozwiązaniem jest elastyczność w spłacie rat oraz możliwość wyboru dnia spłaty.

Dostęp do wszystkich informacji przez panel klienta na stronie www oraz możliwość załatwiania praktycznie wszystkich formalności przez portal. Polecam


// Opinia została przesłana przy użyciu formularza kontaktowego i opublikowana na forum za zgodą użytkownika.


ODPOWIEDZ