[Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
0
Brak głosów
Wszystko w porządku
3
43%
Przeciętnie
2
29%
Czuję niesmak
0
Brak głosów
Nigdy więcej
2
29%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
foQ

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: foQ »

widzę, że ludzie wciąż tu zaglądają i piszą co parę miesięcy to dla równowagi podzielę się pozytywną opinią

Nie wiem czy coś się zmieniło w ostatnich latach czy miałem szczęście ale
- e-faktury na czas, płaciłem sam, bez polecenia zapłaty i było ok, bez kar nawet podczas płatności w ostatnim dniu przelewem zwykłym
- jak miałem szkodę kontakt z fca/pzu/mną był bardzo sprawny, mała pretensja do warsztatu za opieszałość, ale cóż, wielu autoryzowanych warsztatów nie ma
- indywidualne oc - wysyłałem w terminie wniosek o pozwolenie na nie i było OK, odpowiedź w ciągu 1-2 dni
- wykup - no nie powiem, srałem się na podstawie czytanych tu komentarzy, ale po wysłaniu wniosku (minus dla fca za brak szablonu - przepisałem wniosek z toyoty) w ostatnich 30 dniach trwania umowy i wniesieniu opłaty (kwota z panelu klienta) dostałem dokumenty po ok tygodniu kurierem pod drzwi, więc wszystko ok - ale tutaj mogło by być inaczej gdybym nie zadzwonił na infolinie z prośbą o sprawdzenie statusu. wniosek został klepnięty podczas rozmowy bo nie odnotowano, że w mailu z wnioskiem było też potwierdzenie zapłaty

zatem klasyk - pilnuj swojego interesu i bedzie git, powodzenia


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
stały klient

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: stały klient »

Potwierdzam opinie innych osób które miały styczność z tą firmą leasingową . To najgorsza firma leasingowa na rynku . Trudno zrozumieć jak może w dalszym ciągu tak funkcjonować. Brak profesjonalizmu to łagodne określenie . Po raz kolejny dałem się namówić na leasing w tej firmie . Myślałem ,że przez te parę lat coś się zmieniło . Niestety wszystko jest po staremu : brak kontaktu , na infolinii pracują ludzie sprawni inaczej i wymuszanie dodatkowych opłat jest na porządku dziennym. Unikajcie tego leasingu .

Awatar użytkownika
wkurzony

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: wkurzony »

FCA leasing ponownie zmieniła nazwę jako firma która całkowicie skompromitowała się na rynku finansowym , po FGA, FCA, Leasys teraz nazywa się DRIVALIA - oprócz nazwy nic się nie zmieniło , ci sami ludzie , dalej nikt nie odbiera telefonów na infolinii i nie odpowiada na maile , wymuszanie dodatkowych opłat jest dalej akceptowane i nikt nie odpowiada na składane reklamacje , nie dajcie się namówić na leasing w tej firmie

Awatar użytkownika
Agata

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: Agata »

Przestrzegam każdego kto chciałby rozpocząć finansowanie w tej firmie. Brak w słowniku okresleń cenzuralnych żeby okreslić bałagan jaki panuje w tej firmie. Najmniejszy problem jest nie do rozwiazania, wszystkie sprawy kończą się tą samą instrukcją, że to błąd systemu. Reklamacji nie da załatwic inaczej jak wyslać maila i czekasz nawet 60 dni. Nie wysyłają faktur na czas trzeba się upominać.Szczytem wszystkiego jest to że nie wysyłają faktury wykupu . Ciężej sie rostać niż kiedyś Cyfrowym Polsatem. Pomijam szukanie na siłę drobnych oplat.


ODPOWIEDZ