[Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
0
Brak głosów
Wszystko w porządku
3
43%
Przeciętnie
2
29%
Czuję niesmak
0
Brak głosów
Nigdy więcej
2
29%
 
Liczba głosów: 7



Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Martinez

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: Martinez »

Witam.
Ja płacę raty w terminie i korzystałem już wielu leasingów. Natomiast podzielam zdanie większości forumowiczów. FGA to najgorszy leasing jaki istnieje teraz na rynku. Ja zaufałem sprzedawcy w Fiacie, że poleci mi firmę na poziomie. A to raczej banda "olewaczy" i naciągaczy. Mój błąd że nie trafiłem na to forum przed zakupem. Kupiłem 3 Ducato, na każdego dostaje oddzielną fakturę i do każdej doliczają mi 6,15 za przelew. Nie mogą wystawić jednej faktury na 3 samochody. Jestem właścicielem Sp.z o.o. i mamy wiele kont. Nie mogę zrobić deklaracji na stałe zlecenie z jednego konta.
Za wpis w dowodzie o haku oraz VAT1 przy wymianie na dowód stały zostałem obciążony 2 razy po 88,56. W Urzędzie Komunikacji nie płaci się nic za te wpisy przy nowych autach. Co chwilę dostaję fakturę że udostępniali moje dane organom ścigania. Ciekawe bo od 9 m-cy nie dostałem żadnego mandatu ani wezwania z Policji.
Mają na stronie ofertę 104 % bez wpłaty własnej. Nikt jej nie ma szans otrzymać. Minimum 20% wpłaty i leasing 110%.
Podejście infolinii jest skandaliczne albo nie odbierają telefonów albo zbywają Cię w trakcie rozmowy byle czym. Na wszystko mają jedną odpowiedź - takie mamy przepisy.
W epoce przesyłu informacji drogą elektroniczną dalej przesyłają faktury pocztą. Już jedna mi zaginęła. Pani na infolinii naskoczyła na mnie że i tak mam obowiązek ją zapłacić. Ciekawe która sp.z o.o. wyśle przelew bez dokumentu? Z innych leasingów dostaję faktury elektroniczne i jeszcze potwierdzenie sms że taka faktura została wysłana.
Przed zakupem aut w FGA korzystałem z Masterlease, PSA Finance, VB LEASING i Raiffeisen. Z tego ostatniego byłem najbardziej zadowolony.
A tu jestem załamany. Muszę się z nimi jeszcze borykać przez 3 lata.

Awatar użytkownika
Martinez

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: Martinez »

Witam.
Ja płacę raty w terminie i korzystałem już wielu leasingów. Natomiast podzielam zdanie większości forumowiczów. FGA to najgorszy leasing jaki istnieje teraz na rynku. Ja zaufałem sprzedawcy w Fiacie, że poleci mi firmę na poziomie. A to raczej banda "olewaczy" i naciągaczy. Mój błąd że nie trafiłem na to forum przed zakupem. Kupiłem 3 Ducato, na każdego dostaje oddzielną fakturę i do każdej doliczają mi 6,15 za przelew. Nie mogą wystawić jednej faktury na 3 samochody. Jestem właścicielem Sp.z o.o. i mamy wiele kont. Nie mogę zrobić deklaracji na stałe zlecenie z jednego konta.
Za wpis w dowodzie o haku oraz VAT1 przy wymianie na dowód stały zostałem obciążony 2 razy po 88,56. W Urzędzie Komunikacji nie płaci się nic za te wpisy przy nowych autach. Co chwilę dostaję fakturę że udostępniali moje dane organom ścigania. Ciekawe bo od 9 m-cy nie dostałem żadnego mandatu ani wezwania z Policji.
Mają na stronie ofertę 104 % bez wpłaty własnej. Nikt jej nie ma szans otrzymać. Minimum 20% wpłaty i leasing 110%.
Podejście infolinii jest skandaliczne albo nie odbierają telefonów albo zbywają Cię w trakcie rozmowy byle czym. Na wszystko mają jedną odpowiedź - takie mamy przepisy.
W epoce przesyłu informacji drogą elektroniczną dalej przesyłają faktury pocztą. Już jedna mi zaginęła. Pani na infolinii naskoczyła na mnie że i tak mam obowiązek ją zapłacić. Ciekawe która sp.z o.o. wyśle przelew bez dokumentu? Z innych leasingów dostaję faktury elektroniczne i jeszcze potwierdzenie sms że taka faktura została wysłana.
Przed zakupem aut w FGA korzystałem z Masterlease, PSA Finance, VB LEASING i Raiffeisen. Z tego ostatniego byłem najbardziej zadowolony.
A tu jestem załamany. Muszę się z nimi jeszcze borykać przez 3 lata.

Awatar użytkownika
rafraf

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: rafraf »

Martinez pisze:Witam.
Ja płacę raty w terminie i korzystałem już wielu leasingów. Natomiast podzielam zdanie większości forumowiczów. FGA to najgorszy leasing jaki istnieje teraz na rynku. Ja zaufałem sprzedawcy w Fiacie, że poleci mi firmę na poziomie. A to raczej banda "olewaczy" i naciągaczy. Mój błąd że nie trafiłem na to forum przed zakupem. Kupiłem 3 Ducato, na każdego dostaje oddzielną fakturę i do każdej doliczają mi 6,15 za przelew. Nie mogą wystawić jednej faktury na 3 samochody. Jestem właścicielem Sp.z o.o. i mamy wiele kont. Nie mogę zrobić deklaracji na stałe zlecenie z jednego konta.
Za wpis w dowodzie o haku oraz VAT1 przy wymianie na dowód stały zostałem obciążony 2 razy po 88,56. W Urzędzie Komunikacji nie płaci się nic za te wpisy przy nowych autach. Co chwilę dostaję fakturę że udostępniali moje dane organom ścigania. Ciekawe bo od 9 m-cy nie dostałem żadnego mandatu ani wezwania z Policji.
Mają na stronie ofertę 104 % bez wpłaty własnej. Nikt jej nie ma szans otrzymać. Minimum 20% wpłaty i leasing 110%.
Podejście infolinii jest skandaliczne albo nie odbierają telefonów albo zbywają Cię w trakcie rozmowy byle czym. Na wszystko mają jedną odpowiedź - takie mamy przepisy.
W epoce przesyłu informacji drogą elektroniczną dalej przesyłają faktury pocztą. Już jedna mi zaginęła. Pani na infolinii naskoczyła na mnie że i tak mam obowiązek ją zapłacić. Ciekawe która sp.z o.o. wyśle przelew bez dokumentu? Z innych leasingów dostaję faktury elektroniczne i jeszcze potwierdzenie sms że taka faktura została wysłana.
Przed zakupem aut w FGA korzystałem z Masterlease, PSA Finance, VB LEASING i Raiffeisen. Z tego ostatniego byłem najbardziej zadowolony.
A tu jestem załamany. Muszę się z nimi jeszcze borykać przez 3 lata.
Zgadza sie dokładnie jest atk ajk opisałeś ale jeszcze po 6 miesiącach dostałem nowy cennik opłat i prowizji

Awatar użytkownika
dobrol

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: dobrol »

Witam,
Bardzo przestrzegam przed tą firmą, która po raz kolejny zmieniła nazwę teraz z FGA na FCA. Ta firma to naciągacze, oszuści i złodzieje. Miałem w tej firmie leasing i jak to się czasem w biznesie zdarza opóźniłem się z terminem płatności o 20 dni a oni bez wezwania do zapłaty, wypowiedzieli mi umowę a potem obciążyli mnie kosztami wznowienia umowy. Przed zakończeniem umowy wysłałem im oświadczenie że po zakończeniu umowy będę sam ubezpieczał pojazd a oni do ostatniej faktury doliczyli mi kosmiczne koszty ubezpieczenia pojazdu. Gdy zadzwoniłem żeby to wyjaśnić to na korektę i zakończenie sprawy czekałem dwa miesiące, i za każdym razem co tam dzwoniłem tłumaczyli się że mają awarię systemu i nie mogą wystawić korekty. A kiedy wreszcie sprawa się zakończyła i dostałem wszystkie dokumenty to po dwóch tygodniach znowu przysyłają mi wezwanie do zapłaty za ubezpieczenie pod groźbą skierowania sprawy do windykacji, a wiecie co usłyszałem gdy zadzwoniłem na infolinię, że muszę sam to wyjaśnić z osobą do której wysyłałem oświadczenie o ubezpieczeniu bo inaczej będę miał większe problemy a pan na infolinii mi nic nie poradzi. Po prostu ta firma to jakiś obłęd, dla tego zanim podpiszecie z nimi umowę to dobrze się zastanówcie. Ja już nigdy nie podejmę współpracy z tą firmą.

Awatar użytkownika
Albert

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: Albert »

Pragnę ostrzec wszystkich przed firmą FCA Leasing Polska S.A. Ta firma stosuje przekręt na koniec umowy leasingowej. Łącznie z ostatnią fakturą wykupu wysyłają dodatkowo wezwanie do zapłaty niewiadomo z czego wynokające. Ja otrzymałem takie na kwotę 762,47 pln. Zwróciłem sie z prosbą o wyjaśnienie czego tak naprawdę dotyczy to wezwanie. Odpowiedzi oczywiście nie otrzymałem, ale za to otrzymałem wypowiedzenie umowy leasingowej, i wezwanie do uregulowania kosztów windyjacji w kwocie: 1230 pln, oraz 490 pln, jako koszt przywrócenia umowy leasingowej.

Awatar użytkownika
DARIO

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: DARIO »

[USUNIĘTE BLUŹNIERSTWA]
Za pozwolenie ubezpieczenia samochodu 280zł, za podanie danych osobowych 100, za wezwanie 84zł, za odbiór dokumentów końcowych jak łaskawie wyślą po wpłaceniu kasy 19 zł, 6zł miesięcznie za brak usługi polecenia zapłaty.
Jak by mogli to obciążyli by nas dodatkowymi kosztami za to że możemy korzystać z usług tak cudownej firmy jak FGA a teraz FCA.
Zginęło [USUNIĘTE BLUŹNIERSTWA] potwierdzenie ubezpieczenia samochodu to mnie obciążyli kwota 140zł jak nie pasuje do do sądu.
Reasumując bo szkoda się denerwować [USUNIĘTE BLUŹNIERSTWA] - nie polecam bo to najgorszy leasingodawca na rynku wraz z Getin Bank.
Że takie coś firmuje Fiat i ma to być leasing Fiata, porażka na całej lini.

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: Jarosław Król »

Kolego, usunąłem bluźnierstwa, bo się tego nie dało czytać. :(

Rada dla wszystkich - Używając rynsztokowego słownictwa pozbawiacie się powagi, wiarygodności i wychodzicie na kolejnych pieniaczy, nawet jeżeli wasza krytyka jest słuszna. :idea:

Awatar użytkownika
fagro sp.j.

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: fagro sp.j. »

Przestrzegam wszystkich przed zawieraniem umów z tą firmą - ja już tego nigdy więcej nie uczynię i nikomu nie przekażę pozytywnej opinii o niej ponieważ .....



ODPOWIEDZ