[Ankieta] Opinie i komentarze o Grenke Leasing

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
10%
Wszystko w porządku
3
30%
Przeciętnie
2
20%
Czuję niesmak
1
10%
Nigdy więcej
3
30%
 
Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
Czarnecki

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Grenke Leasing

Post autor: Czarnecki »

Osobiście złożyłem wniosek koło 19:00 o leasing sprzętu dla mojej firmy. Odpowiedź na mój wniosek była na dzień następny rano. Dostałem wzór umowy i informacje (bez weksla). Na razie jestem zadowolony z procedury - czekam na dalsze działanie i wówczas opowiem na forum jak wyglądał cały proces i czy jestem zadowolony.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
AdamW
Posty: 1
Rejestracja: 4 sie 2021, o 13:23

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Grenke Leasing

Post autor: AdamW »

Jestem aktywnym leasingobiorcą. Większość leasingów mam w PKO leasing i jestem bardzo zadowolony. Nie wiem co mnie podkusiło, że by skorzystać z firmy GRENKE leasing, chyba to, że firma została polecona przez sprzedawcę. Cesja umowy z firmy mojej na inną moją firmę, mimo deklaracji zgody, trwała pół roku. W między czasie wystawiano mi faktury przez pomyłkę, które później korygowano. Ostatecznie jestem obecnie windykowany, ale Grenke nie potrafi powiedzieć za co. Pozostaje przykra korespondencja. Zdecydowanie NIE polecam tej firmy. Bałagan i brak kontaktu.

Awatar użytkownika
Olga

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Grenke Leasing

Post autor: Olga »

Zdecydowaniem odradzam współpracę z ta firmą leasingową GRENKE . CIĄGŁE PROBLEMY Z FAKTURAMI, CO MIESIĄC. Rzekomo wysyłają faktury, których ja jako odbiorca nie otrzymuję albo wysyłają faktury tak abym otrzymała je po terminie płatności . Oczywiście wysyłając dodatkowe faktury z karami za opóźnienie płatności. SAMA MUSZE PISAC ZAPYTANIA O FAKTUR, KTORE POWINNAM OTRZYMAC. Sytuacja powtarza się co faktura. Dziś dostałam wezwanie do zapłaty, pomimo że mam zrobione zlecenie stałe na płatności GRENKE. Zlecenie zostało zrealizowane dziś i dziś dostałam wezwanie do zapłaty . Nota będę jedna faktura została zapłacona zleceniem stałym ale druga już nie...

ZDECYDOWANIE ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ Z FIRMĄ G R E N K E

Awatar użytkownika
KJ-Warszawa

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Grenke Leasing

Post autor: KJ-Warszawa »

PRZESTRZEGAM przed firmą GRENKE leasing, maja bardzo NIEKORZYSTNE WARUNKI dla leasingobiorców.

Awatar użytkownika
Marcin 74
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2022, o 13:48

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Grenke Leasing

Post autor: Marcin 74 »

Nie polecam Grenke Leasing, wręcz odradzam. Tydzień czasu przepychanka za pomocą .. @ z dokumentami. Zamiast w pierwszym kontakcie otrzymać dokładny opis co wysłać i czego nie należy robić to co chwila coś wracało do poprawki, po tygodniu w kolejnym e-mailu dowiedzieliśmy się że należy dosłać skan drugiego dokumentu tożsamości. O tym że na wekslu nie trzeba pieczątki firmowej,to też za którymś razem przyszła informacja i znów do poprawy. Przedmiotem zakupu miał być ekspres do kawy za 5700 zł a papierów i zabezpieczeń jak byśmy całe osiedle domów kupowali. Zrezygnowaliśmy z zakupu -DRAMAT. Leasing na zakup 2 aut w tygodniu w innej firmie załatwiliśmy w ciągu 48h.

Awatar użytkownika
RadekP

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Grenke Leasing

Post autor: RadekP »

pierwszy leasing w tej firmie w X com - sprzęt komputerowy za około 10 tys w tym moja wpłata 2000 szybka decyzja, zero problemów, mam już prawie koniec umowy, nie widzę zastrzeżeń, mając już jedną umowę która niedługo się kończy dostałem aktualnie bez problemu kolejny leasing na kwotę 15 tys w tym moja wpłata 4,5 tys.... 2-3 dni wszystko szybko ( z tym ze mam podpis mSzafir, to dużo przyśpiesza ) ogólnie Polecam.


ODPOWIEDZ