[Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
3
27%
Wszystko w porządku
4
36%
Przeciętnie
2
18%
Czuję niesmak
0
Brak głosów
Nigdy więcej
2
18%
 
Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
majsterklepka

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: majsterklepka »

IMPULS-LEASING... Firmą zainteresowałem się "przypadkiem". Myślałem, że to kolejna firma-krzak, ale okazało się, że nie.
W trakcie negocjacji doszliśmy do akceptowalnych przeze mnie warunków. Nie była to oferta NAJTAŃSZA, ale była za to POZBAWIONA istotnych PUŁAPEK.
Powiem tak: przed podpisaniem umowy leasingu ile to ja OWUL przeczytałem, ile dziwnych zapisów "rozminowałem" to po prostu poezja. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że na walce z systemem spędziłem przeszło TYDZIEŃ i z każdą "najtańszą ofertą" coś jest nie tak: a to dziwne zapisy zobowiązujące do przesyłania wszelkich sprawozdań i zeznań podatkowych w terminach zgodnych z wymagalnością do U.S. pod groźbą kary 10% miesięcznej raty za każdy nie dostarczony w terminie dokument, a to zapisy, że finansujący może w dowolnym momencie kontrolować auto na każdy możliwy sposób kosztami kontroli obciążając korzystającego (włącznie z dojazdami, kosztami diagnostyki, pewnie jeszcze obiadkiem dla kontrolującego)... Do tego kwestie ubezpieczenia: najtańsi wymuszali swoje polisy - co TEŻ JEST PUŁAPKĄ - gdy dostaniecie "kosmicznie wysoką" ofertę na przedłużenie, może okazać się, że próba skorzystania z zewnętrznej polisy skończy się (u konkurencji) płatną zgodą na aneks do umowy + płatnym aneksem do umowy + opłatą za akceptację polisy zewnętrznej + kosztem obsługi polisy zewnętrznej!!! Mina jak jasna cholera... Może skończyć się kwotą czterocyfrową!
Ja po prostu miałem już tego wszystkiego dosyć. Przeczytawszy OWUL IMPULSU (drukowany NORMALNĄ CZCIONKĄ a nie 4-5') napisany zrozumiałym językiem, pozbawiony pułapek -(jedyna pułapka to dostarczenie ubezpieczenia na 30 dni przed upływem ważności obowiązującej polisy - salon może wystawić polisę najwcześniej 30 dni przed upływem obowiązującej, więc wszystko trzeba załatwić jednego dnia), otrzymawszy na prawdę dobrą ofertę na GOŁE FINANSOWANIE z POLISĄ DEALERSKĄ (w takim pakiecie nikt nie dał mi tego taniej) po prostu zdecydowałem się. Warto zaznaczyć, że nają jeden z najtańszych cenników usług dodatkowych - 285zł netto rejestracja... 40zł dopłaty za fotkę ;)
Jeszcze jedna kwestia, na którą warto zwrócić uwagę w przypadku impulsu: domyślnie umowy drukują się z dodatkowym ubezpieczeniem NNW (dodatkowo płatne) - polecam wykreślać na etapie podpisywania umowy.
Kolejna uwaga: BARDZO UWAŻAJCIE NA PRODUKTY DODATKOWE typu KARTA PALIWOWA - mowa o ofertach konkurencji, bo IMPULS nie serwuje tego gówna... To KOLEJNA MINA!!! Jeżeli w ciągu roku kartą nie zakupicie paliwa na 3000zł (nie pomnę - netto czy brutto) czeka Was kara 800zł NETTO!!! To przywiązanie do jednej słusznej stacji i na dłuższą metę NIE OPŁACA SIĘ!!!
Przemyślenia wymaga GAP - on jest istotny dopiero po pierwszym roku użytkowania pojazdu - większość leasingodawców nie powie Wam tego!
Negocjacje z IMPULS jak najbardziej udane, odpowiedzi na wszelkie pytania rzeczowe i konkretne, podpisanie umowy miło i przyjemnie, po podpisaniu nikt mnie nie olewał (jak sugerują inne posty). Formalności dopięte w 3 dni - po takim czasie odebrałem auto.
Doskonała platforma elektroniczna - wszystkie faktury w jednym miejscu dostępne on-line + powiadomienia na maila. Nie ma problemu, że coś nie dotarło, że nie wiadomo ile i kiedy zapłacić. Jest porządek, nie muszę pilnować. To mi się podoba.

ZDECYDOWANIE POLECAM!


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
janusz

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: janusz »

// Treść wpisu została usunięta jako niekonkretna bądź oszczercza.

// Użytkownik otrzymał przed usunięciem możliwość doprecyzowania wpisu, ale z niej nie skorzystał.

Awatar użytkownika
Sitech

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: Sitech »

Okropna firma, bałagan i jeszcze raz bałagan. Faktury przysyłają z opóźnieniem. Po terminie płatności i od razu do tego przysyłają monit, który jest dodatkowo płatny plus odsetki. Mam wrażenie, że robią to celowo, aby sobie jeszcze parę złotych dorobić do umowy. Odradzam. Więcej nie podejmę współpracy z tą firmą.


----------
// UWAGI MODERATORSKIE
Treść wpisu sugeruje, że umieszczający go leasingobiorca może być nierzetelnym płatnikiem = Nie bierzcie na serio opinii osób, które nie płacą rat w terminie

Awatar użytkownika
FmLeasing.pl - adm
Posty: 170
Rejestracja: 1 paź 2009, o 16:58

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: FmLeasing.pl - adm »

Konkretne negocjacje, uczciwa informacja przed podpisaniem umowy na co należy zwrócić uwagę (między innymi wykreślenie ubezpieczenia, które drukuje im się domyślnie na umowie).

Rejestracja pojazdu w 2 dni, spóźniłem się z wymianą dowodu na sztywny a nikt mi słowa nie powiedział że zapomniałem czy coś, nikt nie prawił morałów.

Obsługa bezproblemowa - w zasadzie wygląda to tak, że płacę raty w terminie i mam spokój z ich strony. Raz zadzwonili, żeby zapytać czy jestem zadowolony i czy wszystko jest OK, czy mam jakieś pytania bądź wątpliwości.

Zero numerów typu niesłuszne odsetki, jakieś dziwne i nieustalone opłaty. Na uwagę zasługuje uczciwy cennik i napisany prostym i zrozumiałym językiem (a przede wszystkim normalną czcionką) OWUL


// Opinia została przesłana przy użyciu formularza kontaktowego i opublikowana na forum za zgodą użytkownika.

Awatar użytkownika
FmLeasing.pl - adm
Posty: 170
Rejestracja: 1 paź 2009, o 16:58

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: FmLeasing.pl - adm »

Mam dwa leasingi w firmie Impuls-Leasing. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy - głównie ze względu na podejście do obsługi klienta. Większość formalności załatwia się elektronicznie a spotkanie następuje dopiero przy podpisaniu umowy.

Od momentu wysłania wniosku aż do odebrania pojazdu mija tydzień a umowę można podpisać w dowolnym mieście, w którym jest siedziba firmy - raz bardzo zależało mi na czasie a że dużo podróżuję, umowę podpisałem w Krakowie w bardzo miłej atmosferze - pani nawet na mnie poczekała po godzinach pracy, żebym spokojnie mógł dojechać od klienta.

Czyli szybko, sprawnie i z uśmiechem.


// Opinia została przesłana przy użyciu formularza kontaktowego i opublikowana na forum za zgodą użytkownika.

Awatar użytkownika
kyso
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2014, o 23:52

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: kyso »

Sitech pisze:Okropna firma, bałagan i jeszcze raz bałagan. Faktury przysyłają z opóźnieniem. Po terminie płatności i od razu do tego przysyłają monit, który jest dodatkowo płatny plus odsetki. Mam wrażenie, że robią to celowo, aby sobie jeszcze parę złotych dorobić do umowy. Odradzam. Więcej nie podejmę współpracy z tą firmą.
Bardzo dziwny post - chyba nie ten wątek i nie ta firma. Mam umowę w Impuls Leasing, faktury przesyłane terminowo i z wyprzedzeniem - główna zaleta to portal do komunikacji, gdzie mozna wiele spraw związanych z bieżącą obsługą umowy załatwić. Faktury tam także są udostęoniane, przykładowo faktura z terminem zapłaty na 25 dzień miesiąca już jest ok, 5-6 dnia miesiąca dostępna przez portal

Awatar użytkownika
Janusz
Posty: 1
Rejestracja: 3 lip 2014, o 21:31

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: Janusz »

Ta wiadomosc jest do wszystkich ktorzy maja ochote podpisac z nimi umowe.Nie robcie tego!!! To zlodziejskie przedsiebiorstwo nastawione na okradanie leasingobiorcow z przedmiotow leasingu.Mam u nich kilka aut w leasingu i na 4 miesiace przed koncem ostatniej umowy wypowiedzieli wszystkie umowy, zupelnie bez podania powodow mimo ze od kilku miesiecy w nwgocjacjach z nimi pomagal mojej firmie radca prawny.Nie odpowiadaja na korespondencje,nie wysylaja faktur leasingowych mimo monitow,a po terminie zaplaty od razu wysylaja wezwania do zaplaty. To dziala jak Putin i Gazprom. Kompletne nieporozumieni.
Nie WIAZCIE SIE z nimi nawet z umowa leasingu na rower WIGRY 2 !!!


----------
// UWAGI MODERATORSKIE
Treść wpisu sugeruje, że umieszczający go leasingobiorca może być nierzetelnym płatnikiem = Nie bierzcie na serio opinii osób, które nie płacą rat w terminie

Awatar użytkownika
Spayker
PRO
Posty: 557
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:54

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: Spayker »

Janusz pisze:Mam u nich kilka aut w leasingu i na 4 miesiace przed koncem ostatniej umowy wypowiedzieli wszystkie umowy, zupelnie bez podania powodow
Jasne

bo niepłacenie rat to przecież żaden powód do wypowiedzenia :roll: :lol:

Awatar użytkownika
FmLeasing.pl - adm
Posty: 170
Rejestracja: 1 paź 2009, o 16:58

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: FmLeasing.pl - adm »

Atrakcyjne warunki leasingu - niskie oprocentowanie, wysoka jakość obsługi, możliwość ubezpieczenia poza pakietem leasingodawcy z możliwością odstąpienia od pobrania opłaty z tego tytułu.


// Opinia została przesłana przy użyciu formularza kontaktowego i opublikowana na forum za zgodą użytkownika.

Awatar użytkownika
rozczarowany

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: rozczarowany »

// Treść wpisu została usunięta jako niekonkretna bądź oszczercza.


ODPOWIEDZ