[Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
3
27%
Wszystko w porządku
4
36%
Przeciętnie
2
18%
Czuję niesmak
0
Brak głosów
Nigdy więcej
2
18%
 
Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
don_balon
Posty: 2
Rejestracja: 6 sty 2022, o 11:33

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: don_balon »

Akurat zakończyłem leasing w Impulsie, dlatego mogę cokolwiek powiedzieć.
Finansowo mieli najlepszą ofertę z tych, które przeglądałem 3 lata temu.
Opłaty dodatkowe - jak się okazuje nie są takie straszne (w porównaniu do innych firm).
Obsługa klienta - tutaj jestem bardzo zadowolony. Zawsze dostawałem odpowiedzi z BOK sprawnie, likwidacja szkody bardzo szybka i bezproblemowa, ponadto agentka, która była opiekunem mojego leasingu, zawsze była dostępna i pomocna.
Wykup na firmę, ale mi to akurat nie robiło różnicy. Wszystkie dokumenty szybko i sprawnie.
Jestem zadowolony z Impulsu, teraz za to się wp...m w Santander i to będą długie 3 lata...


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Kamila

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: Kamila »

Leasing oraz obsługa leasingu całkiem OK. Problem jest z ubezpieczeniami. Trzeba bardzo uważać. Ubezpieczyłam mój pojazd przed końcem miesiąca, zapomniałam tylko wysłać polisę do leasingodawcy. W dniu kiedy stara polisa sie skończyłam dostałam od nich informację że w związku z tym ze nie dostarczył nowej polisy oni wystawiaja swoja. jak tylko dostałam ten mail to wysłałam im potwierdzenie zawarcia nowej polisy. Niestety nie ma z nimi żadnej negocjacji - nie odbierają telefonów a na maile nie odpisują. Dostałam tylko bardzo suchą informację że według umowy ich polisa jest ważna i nie wycofają jej nawet jeśli klient zawarł swoją polisę. Z tego powodu teraz muszę opłacić polisę 2500zl wyższa!!! I zamknąć moja polisę jesli sie da (ponad miesiąc próbowałam rozwiązać ta nieprzyjemna sytuacje)

Mialam podobna sytuacje w Idea leasing i tam wycofali ich polisę a ja tylko musialam zaplacic za parę dni.

Szczerze powiedziawszy to nie polecam Impuls leasingu w zwiazku z zaistniala sytuacja. Idea leasing może ma więcej opłat ale bardziej szanują klienta.

Awatar użytkownika
Alicja utd

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Impuls Leasing

Post autor: Alicja utd »

Polecam ,trafiłam na Panią Anię Urban i jestem zachwycona podejściem do klienta , to mój kolejny leasing więc mam porównanie i absolutnie nie mam się do czego przyczepić. Być może miałam tak ogromne szczęście trafić na Panią Anię i to jest powodem, ale ja jestem zadowolona ,każdy krok szczegółowo omówiony, mnóstwo wskazówek oraz informowanie mnie na bieżąco o wszystkim. Szczerze polecam.


ODPOWIEDZ