[Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
3%
Wszystko w porządku
7
19%
Przeciętnie
5
14%
Czuję niesmak
1
3%
Nigdy więcej
22
61%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
JacekD

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: JacekD »

Nie polecam tragiczny kontakt z firmą


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Michał Ł.

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Michał Ł. »

Tragedia, jak w komentarzach wyżej. Kontakt z firmą, uzyskanie jakichkolwiek informacji poniżej krytyki. Kłamstwa i wprowadzanie klienta w błąd na każdym kroku. Chyba najgorsza firma leasingowa na rynku.

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Jarosław Król »

Michał Ł. pisze:Tragedia, jak w komentarzach wyżej. Kontakt z firmą, uzyskanie jakichkolwiek informacji poniżej krytyki. Kłamstwa i wprowadzanie klienta w błąd na każdym kroku. Chyba najgorsza firma leasingowa na rynku.
Co się stało? Poprosimy konkretniej

Awatar użytkownika
Paweł

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Paweł »

Naiwny pisze:
Henryk pisze:Nie rozumiem trochę narzekania innych forumowiczów. Masterlease może i nie jest idealna (jak każda firma leasingowa, prawda?), ale działa sprawnie, wszystkie formalności załatwiają szybko i w razie problemów starają się być pomocni. Moim zdaniem, wystarczy szczegółowo czytać umowy, które się podpisuje i dbać o leasingowane auta. I zanim ktoś będzie próbował rozpętać burzę w internecie, niech wróci do umowy i sprawdzi pod jakimi warunkami się podpisał.
zgodzę się pod warunkiem że nie nastąpi szkoda w pojeździe. Mamy dwa samochody i dwie różne opinie. Dopóki nie ma szkody jest ok. W przypadku szkody jest jak niżej. Pech sprawił że auto miało 3 kolizje w ciągu trzech lat (pęknięta szyba przednia, kolizja z sarną a na koniec wpadło do rowu - szkoda całkowita stwierdzona dopiero po ponad 3 miesiącach od zgłoszenia!) Za każdym razem scenariusz podobny - mają w czterech literach klienta.

Szkoda zgłoszona 06,04,2019 nr zgłoszenia TMS_467638

1.24,06,2019 Szkoda została zgłoszona 06.04.2019 do tej chwili nie otrzymałem informacji o postępie w likwidacji, tylko sam muszę się kontaktować, nie ma osoby odpowiedzialnej. Auto stoi 3 miesiąc, a ja płacę raty za nie użytkowane auto.

2. 12,07,2019 Klient składa reklamację na szkodę o nr 383167/19. Klient jest oburzony brakiem kontaktu ze strony likwidatora który nie skontaktował się z użytkownikiem od 3 miesięcy w celu poinformowania co się dzieje z pojazdem. Klient oczekuje na naprawę pojazdu, nie ma informacji kiedy naprawa się rozpocznie. Klient wnioskuje o pilny kontakt likwidatora, poinformowanie go dokładnie kiedy naprawa pojazdu się rozpocznie oraz zakończy. Klient wnioskuje o zwrot poniesionych kosztów rat leasingowych za czas nieużytkowania pojazdu oraz o przekazanie reklamacji imiennie do prezesa firmy.

W tym czasie kilkadziesiąt telefonów do masterlease, serwisu i ubezpieczyciela. Z kim "najprzyjemniej" się rozmawiało? Zgadnijcie i wynajmujcie u nich samochód. I miejcie szkodę, czego wbrew pozorom wam nie życzę.
Może wypadałoby napisać jak finalnie sprawa się zakończyła i dlaczego tak długo trwała ? Raczej nie został Pan pokrzywdzony przy finalnym zamknięciu sprawy. Zgadza się ?

Awatar użytkownika
Slawo

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Slawo »

Witam wszystkich ta firma to dno i wodorosty zarezerwowałem samochód a oni sprzedali go a mi proponują 2 razy droższy oszuścia.
Cała ta firma do d....y!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Jarosław Król »

Slawo pisze:Witam wszystkich ta firma to dno i wodorosty zarezerwowałem samochód a oni sprzedali go a mi proponują 2 razy droższy oszuścia.
Cała ta firma do d....y!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zarezerwowałeś w jaki sposób? Ile czasu minęło od rezerwacji do sprzedaży?

Awatar użytkownika
otek
Posty: 3
Rejestracja: 28 sty 2020, o 20:30

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: otek »

Czesc wszystkim w skrocie opisze swoj ostatni miesiac doswiadczen z master1 wraz z masterent.

Szukalem najmu auta od dluzszego czasu jako iz docelowe auto mialo promocje fajna cene miesieczna z ac oc i nw postanowilem sie skusic na ich wynajem, byla informacja ze wszystko w online wiec sprobowalem wypelnic wniosek wszystko przeszlo, byla rowniez opcja dostarczenia auta na nastepny dzien za oplata 370 zl (cos kolo tego nie jestem pewny) no wiec zadowolony zaplacilem za wszystko z gory i czekalem rano na auto.

Jednakze nastepnego dnia poinformowali mnie ze to jest nie mozliwe aby odbior byl na nastepny dzien poniewaz auto musi miec nowe opony i przeglad od nowa zrobiony czyli w skrocie ladny chwyt za 370 zl dostarczenie auta pod dom, dostalem propozycje ze moga mi wydac auto zastepcze w ciagu 3 dni skorzystalem z tego mimo rozczarowania otrzymalem Toyote Corolle (Segment C) nie koniecznie znalem sie na autach a maja obowiazek wydac ten sam segment, po odbiorze sie dowiedzialem wszystkiego a dokladniej Pan przyjechal oddal kluczyki i wracal busem do domu, panowie z Masterrenta genialni, mili, komunikatywni da sie wszystko dogadac, czas odbioru, miejsce z niczym nie robia problemu ogolnie oddzial Szczecinski jest przegenialny i zycze kazdemu takiego oddzialu jaki jest tam przez jakis czas jezdzilem Toyota(1-2 tygodnie) zrobilem przez ten czas kolo 2,5-3 tysiace kilometrow ale ze umowa jest bez limitu no to korzystalem ile sie dalo, pewnego razu zobaczylem szkode parkingowa (ktos przetarl prawy bok) zglosilem AC, wypelnilem papiery (troche formalnosci) po zamknieciu rozdzialu z Toyota otrzymalem Peugota no i tutaj zaczyna sie cos czego nie powinno byc.
Przy odbiorze papiery wypelnione szczesliwy odbiorem, auto z "wysokim" przebiegiem po serwisie(w serwisie odkryli ze immobalizer czy tam kluczyk nie dziala poprawnie i pas kierowcy rowniez dlatego tak dlugo byla toyota w moich rekach) po 5 km wyskoczyl check engine (spodziewalem sie przy tych silnikach jest mega awaryjny 1.6 THP no nic, stracil moc wypadl tlok, dalo sie jechac aczkolwiek totalnie bez mocy, zatrzymalem sie dzwonie na 1 dzial.. nic, dzwonie na drugi rowniez nic i teraz zaczyna sie bajka po godzinie 17 nic juz sie tam nie zalatwi trzeba czekac nastepnego dnia, ja w srodku lasu wracajac do domu bez mocy auto nie wiedzialem czy auto wybuchnie Panowie z Szczecina z Masterrenta probowali pomoc przekierowywali do assistance ale assistance z masterrenta wytlumaczyl mi ze oni tego juz nie obejmuja i jest to moj problem oni tylko wydaja auto, no terotycznie rozumiem bo assistance nie ma w pakiecie, trudno doczolgalem sie do domu 50km zostawiajac Auto przed domem rano zadzwonilem Pani Patrycja(Kordynator calego wynajmu) byla w szoku przepraszala aczkolwiek nie chetnie przyjela wiadomosc o Peugocie (wierzylem ze opinie z forum sie sprawdza i beda mieli mnie gdzies) natomiast po chwili dostalem informacje ze otrzymam kolejne auto zastepcze a oni na swoj koszt zajma sie peugotem otrzymalem tym razem Opla Isygnie z Segmentu D ( w koncu otrzymalem ten sam segment) nastepnego dnia pan z masterrenta przyejchal po peugota po wypelnieniu 10 papierkow wzial peugota i pojechal do serwisu nim (co nie jest wskazane auto powinno wrocic na lawecie) master1 nie interesowal go los poprostu mial nim przyjechac. I tutaj zaczyna sie bajka do dnia dzisiejszego nie wiadomo co z Peugotem wrocil na serwis, ja natomiast mialem wczoraj stluczke Oplem ale tym razem przyjemnie wszystko zalatwione jako iz masterrent zalatwil assistance zalatwil wszystkie formalnosci przyjechak zabral auto zabral dowod ja zostalem ukarany Mandatem za spowodwanie kolizji i tutaj zaczyna sie "bajka" dnia nastepnego dzwonilem aby sie dowieidzec jak to teraz ma wygladac bo z umowy masterrenta nie przysluguje mi kolejne auto bo jestem sprawca kolizji natomiast z umowy master1 przysluguje mi auto zastepcze jako iz auta docelowego nie mam a wydane auto wrocilo z assistance do nich. Pani Patrycja patrzac na ten fakt poruszyla to wyzej i dostalem informacje ze moga wydac auto koeljne ale juz w segmencie B (no troche nie fajnie, no ale rozumiem, spowodowalem kolizje, teorytcznie place za ubezpieczenie AC no ale spowodwalem kolizje moge nie otrzymac kolejnego auta wzgledem umowy Masterrenta) zadzownilem ponownnie Pani powiedziala ze otrzymam jednak segment C a dokladniej Toyote Corolle, dzis odebralem auto i na ten moment wciaz nie wiem co jest z Peugotem a juz prawie miesiac czasu minal a ja docelowego auta nie mam.

Na ten moment polecam wynajem, rozne wypadki sie dzieja po ludziach w moim przypadku zachowali sie "honorowo" wydajac kolejne auto po kolizji.

Apropo panow z Szczecinskiego oddzialu Masterrenta genialni pracownicy bez wyjatku kazdy komuniaktywny i kazdy trakujacy wydanie jak i zabranie auta w pelni profesjonalnie.

Rowniez polecam Pania Patrycje G. za podejscie do klienta nie mylenie oczu milymi slowami tylko mowineie jak sprawa wyglada i co moze zaoferowac, kazde pytanie, kazde zagadnienie mi wyjasnila i takie osoby powinny tam pracowac.


Apropo samej firmy Masterrent i Master1 wyglada tak jakby masterrent na infolini nie chcial sie przyznawac do Master1 i nie chce miec nic z nimi wspolnego, dziwna sytuacja milion razy na infolini dostalem sprzeczne informacje i zostalem odsylany z dzialu do dzialu.

W wiekszym skrocie jak cos chcecie zalatwic w Master1 to po 17 i w weekendy mozna sobie odpuscic, o tyle dobrze ze Masterrent pracuja chlopaki 24/7.

Na ten moment polecam, zobaczymy jak sprawa rozwinie sie z Peugotem, zaktualizuje jak wyjdzie cos nowego :)

Awatar użytkownika
palacz

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: palacz »

Dwie szkody w ciągu miesiąca? Trzeba mieć talent. Ale jak jeździsz tak jak piszesz to się nie dziwię. Gorzej tylko, że przez takich asów drogowych trzeba płacić coraz wyższe składki na ubezpieczenie.

Awatar użytkownika
otek
Posty: 3
Rejestracja: 28 sty 2020, o 20:30

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: otek »

palacz pisze:Dwie szkody w ciągu miesiąca? Trzeba mieć talent. Ale jak jeździsz tak jak piszesz to się nie dziwię. Gorzej tylko, że przez takich asów drogowych trzeba płacić coraz wyższe składki na ubezpieczenie.
Co ma moje jedzenie do zachowania firmy leasingowej?

W pierwszej szkodzie nie bralem udzialu, gdy wrocilem auto bylo zarysowane, rzuc kamieniem jak nigdy nie przezyles takiej sytuacji.

I co mozesz wywnioskowac po mojej jezdzie czytajac post?

Lepiej oproznij worek i wroc z spokojna glowa :)

Awatar użytkownika
palacz

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: palacz »

otek pisze:I co mozesz wywnioskowac po mojej jezdzie czytajac post?
Czytając post mogę wywnioskować, że jesteś jakimś nieogarem co przekłada się na różne dziedziny w tym umiejętność prowadzenia samochodu.

Ile miałeś szkód w życiu? Ja zero na 30 lat jazdy, a przez takich matołów muszę za to płacić coraz wyższe składki


ODPOWIEDZ