[Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
3%
Wszystko w porządku
7
19%
Przeciętnie
5
14%
Czuję niesmak
1
3%
Nigdy więcej
22
61%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
Grupa Masterlease
Posty: 14
Rejestracja: 29 sty 2019, o 12:45

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Grupa Masterlease »

motherofhog pisze: 8 lip 2021, o 16:24 nie polecam,
W sierpniu kończy nam sie umowa najmu długoterminowego. Od kwietnia jesteśmy w kontakcie z ich przedstawicielem, chcieliśmy leasingować dalej samochód bo dobrze sie nam jezdzi za półtora miesiąca rodzi się dziecko i nie mamy głowy do zmiany samochdou i w tym tygodniu okazało się że :
- zgłosiliśmy szkode (przycierka parkingowa z naszej winy) Odpisali że "o przeprowadzeniu procesu likwidacji tej szkody po zwrocie samochodu do Masterlease", może to nasza głupota ale myśleliśmy że AC nei zostało ruszone w takim razie, ale okazało się że masterlease wypłacił sobie 650 zł które ubezpieczyciel wyliczył po obejrzeniu szkody (wg mowy wszelkie naprawy mają odbywać się w ASO i na oryginalnych częśćiach wieć naprawa raczej byłaby droższa)
- Dziś się okazało że przedstawiciel handlowy już nie ma uprawnien do realeaingowania samochodu a infolinia mnie poinformowała że oni już w zasadzie nie realeasinguja umów Opel Drive Plan.

Podsumowująć na miesiąć przed końcem umowy mamy obicążenie AC z któego nie skorzystaliśmy , i nie mamy samchodu. dodam że z naszej strony nigdy nie nastąpiło żadne opóźnienie w płatności itd.
Szanowny Panie,

prosimy o kontakt na opinie@masterlease.pl. Zależy nam na przyjrzeniu się tej sprawie.
Wietnam pisze: 9 lip 2021, o 20:01 Ja mam auto w wynajmie długoterminowym i mam pytanie o szkodę.

W czerwcu zgłosiłem szkodę z mojej winy, która została usunięta ( rozbity bok i tył). Natomiast nie przesyłałem dokumentów do Masterlease,bo konsultant mi przekazał informację,że wypisze te dokumenty za mnie. Auto zostało wydane,szkoda usunięta. Czy mam coś jeszcze robić? Czy Masterlease może obciążyć mnie kosztami przy zwrocie auta?
Szanowny Panie,

w takiej sytuacji również prosimy o kontakt z nami.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Paweł

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Paweł »

Firma tragedia. Nie polecam nikomu. Przejęcie leasingu (cesja) trwa już ponad 2 miesiące. Pojazdu nie mam, a fakturę zapłacić trzeba. Kontakt z BOK nie istnieje, podanych numerów stacjonarnych nikt nie odbiera tygodniami. Zdawkowy kontakt mailowy, zero rzetelnej informacji. Beznadzieja, nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy.

Awatar użytkownika
Grupa Masterlease
Posty: 14
Rejestracja: 29 sty 2019, o 12:45

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Grupa Masterlease »

Szanowny Panie,

prosimy o kontakt na opinie@masterlease.pl. Zależy nam na przyjrzeniu się tej sprawie.

Pozdrawiamy,

Zespół Masterlease

Awatar użytkownika
Jusiaaa5

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Jusiaaa5 »

Dzień dobry,
Czy mogą mi Państwo odpowiedzieć czy faktycznie przy szkodzie całkowitej (nie z winy leasingobiorcy) jest w umowie zapis że limit kilometrów nie obowiązuje? Po szkodzie naliczyli opłatę 5 tys zł za to że mamiast 60 tys zrobione było 100tys a to od początku było deklarowane w umowie. Nie rozumiem tego całkowicie. Skoro podpisuje umowę i deklaruje limit roczny przez co i opłaty są wyższe to dlaczego taka opłata jest naliczana.
Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Awatar użytkownika
paska15
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2022, o 13:40

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: paska15 »

Czy robił ktoś z was cesje leasingu w masterlease? Ile to trwało?

Ja dokumenty wysłałem początkiem sierpnia. Pierwszy kontakt po miesiącu że jest błąd w dokumentach, tego samego dnia odpowiedziałem, pozytywna decyzja etc. od 23 września 0 kontaktu mimo licznych maili...

Awatar użytkownika
Lukass

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Lukass »

Boby pisze: 13 cze 2017, o 17:02 To ja z trochę innej strony odnośnie Masterlaesu.
Chciałem ( chcę ) wyleasingować - wynając auto na 2 lata. Podałem model , wyposażenie , kolor ..i auto się znalazło.
Pierwsza oferta wpłaty i rat oczywiście dramatyczna. ( skąd oni to biorą ?) Niestety rezygnacja z mojej strony. Druga oferta już sensowna. Wszystko w zasadzie pasuje. Praktycznie wynajem dogadany. Pytanie Pani do kiedy ma go " zarezerwować" czy wystarczy do końca tygodnia . Stwierdzam,że już jest ok. Miła pani prosi o dokumenty ,wnioski, skany, Pity itp. Ja rezygnuję z innych leasingów,rozwiązuje umowę dzierżawy innego auta i czekam.
Dokumenty poszły, wszystko niby ok i ....? Telefon w piątek przed weekendem.Sorry ,ale koledzy auto sprzedali. I już . Po prostu sprzedali. No sorry przecież proszę pana .To koledzy winni .... . Ale Pani ma inną propozycję . Mają inne auto.... ale droższe o 7 %, no i za to rata wyższa o 30%.
Ręce opadają. Firma która ma klienta w całkowitej d...e. Ignorancja. Spojrzałem teraz na to forum i nie dziwię się takiej ilości negatywów niepolecających Masterlaese.Amatorzy Może lepiej handlować komórkami ,albo bateriami. Klient łagodniejszy i mniej awanturujący się.....
Natknąłem się na powyższą wypowiedź poszukując opinii o Masterlease - schemat dzialania jak widac od lat bez zmian.

Znalazlem ciekawe auto w ofercie brokera carly.pl, zosatawilem na siebie namiary i dosc szybko się skontaktowali. Uprzejma pani z carly powiedziala ze auto owszem dostepne ale jest malo sztuk i trzeba sie szybko decydowac. A wlasciwie to jest jedna sztuka i w ogole czas ma tu ogromne znaczenie wiec szybko trzeba wypelnic wniosek. Do Masterlease.

Ok, wypelnilem wniosek niemalze natychmiastowo, dostalem potwierdzenie rezerwacji samochodu dla mnie i pozostalo jedynie czekac na ocene zdolności finansowek. Następnego dnia cisza. Kolejny dzien rano dostaje telefon wypisz wymaluj jak w historii wyżej: jakis handlowiec nie zwazajac na rezerwacje sprzedal auto. Pierwszy raz im sie to zdarza i sa w szoku, beda konsekwencje dla tego handlowca i co tam jeszcze, no ale auta nie mamy. Mamy za to prosze pana auto 7% drosze z rata 25% wyzsza i czy mi pasuje.

Taki widac schemat. Albo po prostu sposób na wyludzanie danych.

Zaproponowalem ze chetnie podpisze umowe na drozsze auto na warunkach finansowych, jak to ktore było dla mnie zarezerwowane. Do tej pory nie dostalem odpowiedzi. Jak cos sie zmieni, to dam znac a na ten moment zalecam ostrożność!

Awatar użytkownika
Jarek00
Posty: 1
Rejestracja: 4 lip 2023, o 20:34

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Jarek00 »

Witam.
Chciałem powiedzieć, że z tak dziadowską i nieuczciwą firmą przez blisko 50 lat mojego życia się nie spotkałem.
Tydzień przed końcem umowy wynajmu samochód uległ poważnej awarii - podczas powrotu do domu wysiadły całkowicie hamulce (cud, gdyż 5 minut wcześniej zdążyliśmy zjechać z autostrady). Auto z pakietem ubezpieczenia COMFORT, ale auto zastępcze nie przysługuje. Samochód został odholowany do Płocka, bo tam był najbliższy serwis. Myśmy zostali na polu >100 km od domu bez auta i bez możliwości powrotu. Ale to był najmniejszy problem. Nie będę tez się rozpisywał nt. kontaktu z firmą - absolutna tragedia. Koniec końców, po ok. 1,5 miesiącu auto zostało naprawione, tyle że przypomnę, że parę dni po awarii nasza umowa na wynajem się skończyła. Pomimo zakończenia umowy, pomimo że auto zostało odholowane na zlecenie MASTERLEASE do miasta wskazanego przez nich, pomimo że przez ostatni tydzień umowy nie mieliśmy samochodu za który zapłaciliśmy (musieliśmy wynająć na tek czas inny samochód), to MASTERLEASE właśnie wystawiło fakturę za cały okres od zakończenia umowy do zdania samochodu, czyli za czas kiedy auto było w naprawie. Jakby tego było mało policzyli sobie zwiększone koszty (3000 zł). Skala absurdu jest porażająca. Czyli jesli ktoś wynajmie auto na rok, i po miesiącu auto się zepsuje, a na części trzeba bedzie czekać parę miesięcy, to zostaje bez auta, za które nadam będzie musiał płacić!!! Oczywiście my nie zamierzamy płacić im już ani złotówki, i zakładam że spotkamy się w sądzie. Ale to ile straciliśmy i zapewne jeszcze stracimy przez nich zdrowia i nerwów tego już nikt nam nie zwróci. Póki co stanę na głowie, aby opisać nasz przypadek tak szeroko jak się da, aby przestrzec innych przez tymi złodziejskimi praktykami.

Awatar użytkownika
Raaaaaf

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Raaaaaf »

Absolutnie przestrzegam wszystkich przed tymi oszustami!!

Wypowiedzieli umowę w 57 miesiącu trwania leasingu (3mce przed koncem Umowy) i chcą zabrać auto niezgodnie z ich własną Umową i OWU!!!

Na maile odpisują opieszale lub wcale, pani na słuchawce bezczelna i agresywna, przerywa w pół zdania, na koniec rzuca sluchawką i się rozłącza!!!

Uważajcie !!!!

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Jarosław Król »

Raaaaaf pisze: 17 lip 2023, o 17:16 Absolutnie przestrzegam wszystkich przed tymi oszustami!!

Wypowiedzieli umowę w 57 miesiącu trwania leasingu (3mce przed koncem Umowy) i chcą zabrać auto niezgodnie z ich własną Umową i OWU!!!

Na maile odpisują opieszale lub wcale, pani na słuchawce bezczelna i agresywna, przerywa w pół zdania, na koniec rzuca sluchawką i się rozłącza!!!

Uważajcie !!!!
To jaka jest ta przyczyna wypowiedzenia?

Awatar użytkownika
Oszukany

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Oszukany »

Ostrzegam, przestrzegam przed Masterlease i Citirent. Kupiłem u nich auto polizingowe. Po dwóch miesiącach nastąpiłą bardzo poważna awaria w silniku w skutek wady łańcucha łączącego wałki rozrządu. Reklamacje z rękojmi złożyłem kilkanaście dni temu, brak jednoznacznej odpowiedzi na reklamacje do dzisiaj. NIE MAM CZYM JEŹDZIĆ I NIE MAM PIENIĘDZY. Pozostałem bez podstawowego narzędzia w dzisiejszych czasach. Jeśli nie chcecie czegoś takiego przeżywać to zdecydowanie odradzam tą firmę.


ODPOWIEDZ